26 Lipiec 2016 16:04
Znajdziesz nas także:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Medialne Newsy na tt
Nawigacja
Napisz do nas :-)
TeNewsy
***
Lenovo C2 - dobry smartfon w atrakcyjnej cenie
***
Sony wprowadza serię BRAVIA Z: telewizory 4K HDR najwyższej klasy
***
Lenovo inwestuje w segment urządzeń dla małych i średnich firm
***
Archiwalne TeNewsy
***
Polecamy
Najnowsze informacje
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Czwórka (TV4 - HD)

"SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY" POLSKĄ NOWOŚCIĄ OD CZWÓRKINowy serial kryminalny, przygotowywany przez twórców hitu "Policjantki i Policjanci" planuje na jesień Czwórka. "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" to opowieść o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw, a w jednej z głównych ról wystąpi Marek Włodarczyk.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat (HD)

PONAD 1,8 MLN WIDZÓW KONCERTU "PRZEBOJOWE LATO RADIA ZET I POLSATU"To był jeden z najważniejszych muzycznych wieczorów wakacji. Koncert "Przebojowe lato Radia ZET i Polsatu" w Uniejowie oglądało średnio ponad 1,8 mln widzów. W trakcie nadawania Telewizja Polsat była liderem wieczornego pasma w obu grupach audytoryjnych. Udziały stacji wyniosły 14,2% w grupie wszystkich badanych oraz 14,9% w grupie wiekowej 16-49.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Twoja twarz brzmi znajomo

ZNAMY CZĘŚĆ UCZESTNIKÓW VI EDYCJI SHOW "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"Już we wrześniu Telewizja Polsat ruszy z emisją szóstej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Dzięki profilowi show na Facebooku poznaliśmy część uczestników, którzy rywalizować będą o Złotą Twarz oraz czek na 100 tys. zł, z przeznaczeniem na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Internet LTE

WAKACYJNA PROMOCJA CYFROWEGO POLSATU. 6 MIESIĘCY INTERNETU LTE BEZ OPŁATNa stronie WWW Cyfrowego Polsatu wystartowała kolejna z cyklu promocji "Happy Hours". Tym razem klienci otrzymają Internet LTE bez limitu danych i z abonamentem 0 zł przez pół roku. Taka okazja będzie dostępna przez krótki czas, tylko do 29 lipca br. do godziny 12:00.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Plus

PLUS: 11 GB INTERNETU DLA PIELGRZYMÓWStartery JA+ Na Kartę to najlepsza propozycja dla pielgrzymów przyjeżdżających do Polski na spotkania z Papieżem Franciszkiem. Wiedząc jak ważny jest dla nich kontakt z najbliższymi oraz innymi pielgrzymami, Plus oferuje im pakiet internetowy aż 11 GB oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y do polskich sieci komórkowych.

Czytaj dalej
DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA KANAŁY AXN BEZ DODATKOWYCH OPŁAT W CYFROWYM POLSACIE
Cyfrowy Polsat
Od 19 lipca do 31 października br. abonenci Cyfrowego Polsatu nieposiadający w swojej ofercie kanałów: AXN, AXN HD, AXN Black, AXN White, AXN Spin HD otrzymają dostęp do nich w ramach otwartego okna.
"SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY" POLSKĄ NOWOŚCIĄ OD CZWÓRKI
Czwórka (TV4 - HD)
Nowy serial kryminalny, przygotowywany przez twórców hitu "Policjantki i Policjanci" planuje na jesień Czwórka. "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" to opowieść o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw, a w jednej z głównych ról wystąpi Marek Włodarczyk.

PONAD 1,8 MLN WIDZÓW KONCERTU "PRZEBOJOWE LATO RADIA ZET I POLSATU"
Polsat (HD)
To był jeden z najważniejszych muzycznych wieczorów wakacji. Koncert "Przebojowe lato Radia ZET i Polsatu" w Uniejowie oglądało średnio ponad 1,8 mln widzów. W trakcie nadawania Telewizja Polsat była liderem wieczornego pasma w obu grupach audytoryjnych. Udziały stacji wyniosły 14,2% w grupie wszystkich badanych oraz 14,9% w grupie wiekowej 16-49.

ZNAMY CZĘŚĆ UCZESTNIKÓW VI EDYCJI SHOW "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"
Twoja twarz brzmi znajomo
Już we wrześniu Telewizja Polsat ruszy z emisją szóstej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Dzięki profilowi show na Facebooku poznaliśmy część uczestników, którzy rywalizować będą o Złotą Twarz oraz czek na 100 tys. zł, z przeznaczeniem na wybrany przez siebie cel charytatywny.

WAKACYJNA PROMOCJA CYFROWEGO POLSATU. 6 MIESIĘCY INTERNETU LTE BEZ OPŁAT
Internet LTE
Na stronie WWW Cyfrowego Polsatu wystartowała kolejna z cyklu promocji "Happy Hours". Tym razem klienci otrzymają Internet LTE bez limitu danych i z abonamentem 0 zł przez pół roku. Taka okazja będzie dostępna przez krótki czas, tylko do 29 lipca br. do godziny 12:00.

PLUS: 11 GB INTERNETU DLA PIELGRZYMÓW
Plus
Startery JA+ Na Kartę to najlepsza propozycja dla pielgrzymów przyjeżdżających do Polski na spotkania z Papieżem Franciszkiem. Wiedząc jak ważny jest dla nich kontakt z najbliższymi oraz innymi pielgrzymami, Plus oferuje im pakiet internetowy aż 11 GB oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y do polskich sieci komórkowych.

JEST JUŻ NOWA WERSJA IPLI NA URZĄDZENIA Z SYSTEMEM iOS
IPLA
W App Store pojawiła się nowa wersja aplikacji telewizji internetowej IPLA. Użytkownicy korzystający z urządzeń mobilnych z systemem iOS mogą pobierać teraz wybrane materiały VOD na smartfony i tablety i odtwarzać je bez wykorzystywania dostępu do Internetu.

Forum serwisu cyfrowypolsatnews.pl
Tylko u nas
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· EVOBOX PVR - Dyskusja
· Dowcipy:)
· Kanały TVN - Dyskusja
· Problem z kanałami CP
· Eleven Sports Networ...
Najciekawsze tematy
· Dowcipy:) [104]
· EVOBOX PVR - Dysk... [44]
Wygenerowano w sekund: 0.14