01 Październik 2016 15:54
Znajdziesz nas także:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Medialne Newsy na tt
Nawigacja
Napisz do nas :-)
TeNewsy
***
Canon imageFORMULA ScanFront 400, czyli wydajny skaner sieciowy
***
Dwa nowe przenośne hotspoty LTE od TP-LINK
***
Pracownicy biurowi marnują więcej czasu, niż trwa ich urlop. Winna jest przestarzała technologia
***
Archiwalne TeNewsy
***
Polecamy
Forum serwisu cyfrowypolsatnews.pl
Najnowsze informacje
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat Sport (HD)

2. i 3. KOLEJKA EL. MŚ 2018 - 24 MECZE NA ŻYWO W KANAŁACH POLSATUDruga i trzecia kolejka meczów eliminacyjnych do piłkarskiego Mundialu przed nami. Przez kilka dni, od 6 do 11 października kanały sportowe Polsatu pokażą łącznie 24 spotkania na żywo. Kilkadziesiąt pojedynków wyemitują w retransmisji.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Cyfrowy Polsat

SZELĄG I KAPUŚCIŃSKI CZŁONKAMI RADY NADZORCZEJ CYFROWEGO POLSATUNa mocy uchwał podjętych w dniu 30 września 2016 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie powołało z dniem 1 października 2016 roku do Rady Nadzorczej Cyfrowego Polsatu Tomasza Szeląga oraz Marka Kapuścińskiego.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Cyfrowy Polsat

ZYGMUNT SOLORZ-ŻAK NIE JEST JUŻ CZŁONKIEM RN CYFROWEGO POLSATUW dniu 30 września 2016 r. Zygmunt Solorz-Żak złożył rezygnację z członkostwa w Radzie Nadzorczej Cyfrowego Polsatu ze skutkiem natychmiastowym.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Państwo w Państwie

"PAŃSTWO W PAŃSTWIE" MA 5 LAT. ODCINEK JUBILEUSZOWY W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘJuż w najbliższą niedzielę, 2 października, zostanie wyemitowany jubileuszowy odcinek programu "Państwo w Państwie", który od 5 lat na antenie Telewizji Polsat przedstawia przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu i patologii w wymiarze sprawiedliwości w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat Sport (HD)

KRZYSZTOF IGNACZAK EKSPERTEM POLSATU SPORTDo grona ekspertów kanału Polsat Sport dołączył Krzysztof Ignaczak. Były reprezentant Polski w siatkówce będzie współkomentował między innymi rozpoczynający się w piątek nowy sezon PlusLigi, czy Ligę Mistrzów.

Czytaj dalej
POLSAT 2 WZBOGACI OFERTĘ O FILMY FABULARNE
Polsat 2 (HD)
Kanał Polsat 2 od listopada będzie emitował w weekendowym paśmie filmy fabularne. Produkcje będzie można śledzić w piątkowe, sobotnie oraz niedzielne wieczory – już od godziny 21:00. Przypomnijmy, że filmy gościły już na antenie Polsat 2. Było to jednak jakiś czas temu.

2. i 3. KOLEJKA EL. MŚ 2018 - 24 MECZE NA ŻYWO W KANAŁACH POLSATU
Polsat Sport (HD)
Druga i trzecia kolejka meczów eliminacyjnych do piłkarskiego Mundialu przed nami. Przez kilka dni, od 6 do 11 października kanały sportowe Polsatu pokażą łącznie 24 spotkania na żywo. Kilkadziesiąt pojedynków wyemitują w retransmisji.

SZELĄG I KAPUŚCIŃSKI CZŁONKAMI RADY NADZORCZEJ CYFROWEGO POLSATU
Cyfrowy Polsat
Na mocy uchwał podjętych w dniu 30 września 2016 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie powołało z dniem 1 października 2016 roku do Rady Nadzorczej Cyfrowego Polsatu Tomasza Szeląga oraz Marka Kapuścińskiego.

ZYGMUNT SOLORZ-ŻAK NIE JEST JUŻ CZŁONKIEM RN CYFROWEGO POLSATU
Cyfrowy Polsat
W dniu 30 września 2016 r. Zygmunt Solorz-Żak złożył rezygnację z członkostwa w Radzie Nadzorczej Cyfrowego Polsatu ze skutkiem natychmiastowym.

"PAŃSTWO W PAŃSTWIE" MA 5 LAT. ODCINEK JUBILEUSZOWY W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ
Państwo w Państwie
Już w najbliższą niedzielę, 2 października, zostanie wyemitowany jubileuszowy odcinek programu "Państwo w Państwie", który od 5 lat na antenie Telewizji Polsat przedstawia przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu i patologii w wymiarze sprawiedliwości w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel.

KRZYSZTOF IGNACZAK EKSPERTEM POLSATU SPORT
Polsat Sport (HD)
Do grona ekspertów kanału Polsat Sport dołączył Krzysztof Ignaczak. Były reprezentant Polski w siatkówce będzie współkomentował między innymi rozpoczynający się w piątek nowy sezon PlusLigi, czy Ligę Mistrzów.

WIECZORNE "WYDARZENIA" RÓWNIEŻ W WEEKENDY W POLSAT NEWS (akt.)
Wydarzenia
Telewizja Polsat News od najbliższego weekendu wprowadzi do ramówki wieczorne wydanie "Wydarzeń". "Wydarzenia 22:00" zadebiutowały na antenie informacyjnej stacji Polsatu na początku marca br. Dotąd można było je śledzić jedynie w dni powszednie.

Aktualizacja: W rozwinięciu newsa wypowiedź Doroty Gawryluk, szefowej "Wydarzeń" nt. wprowadzenia weekendowych wydań serwisu.

Tylko u nas
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Inheritable astonish...
· Lista kanałów w Cyfr...
· Metro - Dyskusja
· EVOBOX PVR - Dyskusja
· Kanały TVN - Dyskusja
Najciekawsze tematy
· Inheritable aston... [0]
· Lista kanałów w C... [0]
Wygenerowano w sekund: 0.14