03 Grudzień 2016 01:13
Social media
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Zapraszamy :)
Kontakt
TeNewsy
***
Projektor Canon XEED 4K600STZ: projekcja 4K w zastosowaniach instalacyjnych
***
ZTE MF920T - szybki i kompaktowy router LTE
***
Qualcomm i Samsung współpracują w zakresie technologii 10 nm do nowego procesora Snapdragon 835
***
Archiwalne TeNewsy
***
Polecamy
Forum serwisu cyfrowypolsatnews.pl
Najnowsze informacje
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Cyfrowy Polsat

NAWET 28 KANAŁÓW W "OTWARTYM OKNIE" CYFROWEGO POLSATUNawet 28 kanałów bez dodatkowych opłat udostępnił Cyfrowy Polsat w ramach "otwartego okna". Promocja potrwa do 6 stycznia 2017 roku, a liczba stacji objętych "otwartym oknem" jest uzależniona od posiadanego pakietu.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat (HD)

POLSAT NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANĄ STACJĄ PO 11. MIESIĄCACH 2016 ROKUTelewizja Polsat liderem oglądalności. Po jedenastu miesiącach 2016 roku wśród wszystkich badanych Polsat nie ma sobie równych i to zarówno w grupie komercyjnej jak i wśród wszystkich badanych.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Cyfrowy Polsat

ZOOM TV JUŻ W CP. TELEWIZJA METRO W NIEKTÓRYCH DEKODERACHZgodnie z zapowiedziami, w dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat dodał do swojej oferty kanał Zoom TV. Poza tym, w niektórych odbiornikach operatora na pozycji 156 zameldował się kanał Metro.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Muzo.fm

MUZO.FM: SŁUCHACZE WYBIORĄ 100 NAJLEPSZYCH UTWORÓW 2016 ROKUW najbliższy poniedziałek rozpocznie się trzecia edycja "MuzoTOP", podczas której słuchacze Muzo.fm wybiorą 100 najlepszych kawałków mijającego roku. Głosować można na stronie internetowej www.muzo.fm, a wyniki ogłoszone zostaną na antenie radia już w Sylwestra.

Czytaj dalej
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Plush

MASKOTKA PLUSH ZA DARMO NA ŚWIĘTAIdą święta i Plush przygotował z tej okazji coś specjalnego, w sam raz na prezent dla siebie lub znajomego – samego siebie, tylko w mniejszym wydaniu.

Czytaj dalej
NAWET 28 KANAŁÓW W "OTWARTYM OKNIE" CYFROWEGO POLSATU
Cyfrowy Polsat
Nawet 28 kanałów bez dodatkowych opłat udostępnił Cyfrowy Polsat w ramach "otwartego okna". Promocja potrwa do 6 stycznia 2017 roku, a liczba stacji objętych "otwartym oknem" jest uzależniona od posiadanego pakietu.

POLSAT NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANĄ STACJĄ PO 11. MIESIĄCACH 2016 ROKU
Polsat (HD)
Telewizja Polsat liderem oglądalności. Po jedenastu miesiącach 2016 roku wśród wszystkich badanych Polsat nie ma sobie równych i to zarówno w grupie komercyjnej jak i wśród wszystkich badanych.

ZOOM TV JUŻ W CP. TELEWIZJA METRO W NIEKTÓRYCH DEKODERACH
Cyfrowy Polsat
Zgodnie z zapowiedziami, w dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat dodał do swojej oferty kanał Zoom TV. Poza tym, w niektórych odbiornikach operatora na pozycji 156 zameldował się kanał Metro.

MUZO.FM: SŁUCHACZE WYBIORĄ 100 NAJLEPSZYCH UTWORÓW 2016 ROKU
Muzo.fm
W najbliższy poniedziałek rozpocznie się trzecia edycja "MuzoTOP", podczas której słuchacze Muzo.fm wybiorą 100 najlepszych kawałków mijającego roku. Głosować można na stronie internetowej www.muzo.fm, a wyniki ogłoszone zostaną na antenie radia już w Sylwestra.

MASKOTKA PLUSH ZA DARMO NA ŚWIĘTA
Plush
Idą święta i Plush przygotował z tej okazji coś specjalnego, w sam raz na prezent dla siebie lub znajomego – samego siebie, tylko w mniejszym wydaniu.

TRAVEL HD I FOOD HD Z TESTAMI Z NOWEGO TP. NA LIŚCIE CYFROWEGO POLSATU
Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat uruchomił na swojej liście kanałów kolejne pozycje testowe. Tym razem wiemy, co jest tam nadawane. Pod Test 4 operator ukrył Travel Channel HD, a pod Test 5 Food Network HD (do końca roku jako Polsat Food Network HD).

NOWE TESTY NA TP. CYFROWEGO POLSATU (akt.)
Cyfrowy Polsat
W dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat uruchomił na swoich transponderach nowe kanały testowe: Test Z i Test M. Dodatkowo Polsat HD i Polsat News HD ze starych parametrów zmieniono w Test 1 i Test 3.

Tylko u nas
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Lista kanałów w Cyfr...
· TVR - Dyskusja
· Kanały spółki Michał...
· HD 5000 - Dyskusja
· Wersje oprogramowania
Najciekawsze tematy
· HD 5000 - Dyskusja [152]
· Kanały spółki Mic... [73]
· TVR - Dyskusja [27]
· Lista kanałów w C... [0]
Wygenerowano w sekund: 0.15