20 Styczeń 2017 22:58
Social media
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Kontakt
TeNewsy
***
Ericsson i Cisco rozszerzają zakres strategicznej współpracy o nowe rozwiązania Wi-Fi
***
Firma Sony wprowadza odtwarzacze Walkman z nowej serii NW-A35
***
Nowe aparaty kompaktowe Canon z serii IXUS i PowerShot
***
Archiwalne TeNewsy
***
Polecamy
Forum serwisu cyfrowypolsatnews.pl
Najnowsze informacje
AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat Sport (HD)

GALA TYGODNIKA "PIŁKA NOŻNA" W POLSACIE SPORTKanał Polsat Sport wzorem poprzednich lat pokaże na żywo galę tygodnika "Piłka Nożna". Wydarzenie, na którym spotkają się znane osobistości polskiego futbolu by podsumować 2016 rok, odbędzie się 4 lutego w warszawskim hotelu Hilton.

AriooBarzan News Slider
w dziale:
CI Polsat

KANAŁ CI POLSAT BĘDZIE MIAŁ NOWE LOGO I OPRAWĘ (wideo)W poniedziałek, 23 stycznia logo i oprawa kanału dokumentalnego Crime+Investigation Polsat (CI Polsat), należącego do firmy A+E Networks, ulegną zmianie. Nowy logotyp ma dwie podstawowe wersje – na jasne i ciemne tło (do zobaczenia w rozwinięciu newsa).

AriooBarzan News Slider
w dziale:
Internet LTE

CP: PONAD 15 MLN POLAKÓW MOŻE KORZYSTAĆ Z INTERNETU LTE ADVANCEDInternet LTE Plus Advanced Grupy Cyfrowy Polsat dociera już do ponad 15 milionów Polaków, a z technologii LTE mogą korzystać praktycznie wszyscy mieszkańcy Polski. Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu w czwartym kwartale 2016 r. przetransferowali 152 PB danych, czyli o 23% więcej niż w poprzednim kwartale i o 63% więcej w stosunku do roku wcześniejszego.

AriooBarzan News Slider
w dziale:
Polsat (HD)

RUSZA POLSAT DOKU. CO W OFERCIE?10 lutego rozpocznie nadawanie nowy kanał Grupy Polsat - Polsat Doku. W ofercie programowej stacji znajdą się zarówno polskie pozycje, znane z innych anten Polsatu, jak i zupełnie nowe zagraniczne propozycje.

AriooBarzan News Slider
w dziale:
Idol

NOWA EDYCJA "IDOLA" OD LUTEGO W POLSACIEPiąta edycja "Idola" ruszy na antenie Telewizji Polsat 15 lutego. Program emitowany będzie w każdą środę o godz. 20:00. Przypomnijmy, że jurorami w muzycznym show Polsatu będą: Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz.

RUSZA POLSAT DOKU. CO W OFERCIE?
Polsat (HD)
10 lutego rozpocznie nadawanie nowy kanał Grupy Polsat - Polsat Doku. W ofercie programowej stacji znajdą się zarówno polskie pozycje, znane z innych anten Polsatu, jak i zupełnie nowe zagraniczne propozycje.

GALA TYGODNIKA "PIŁKA NOŻNA" W POLSACIE SPORT
Polsat Sport (HD)
Kanał Polsat Sport wzorem poprzednich lat pokaże na żywo galę tygodnika "Piłka Nożna". Wydarzenie, na którym spotkają się znane osobistości polskiego futbolu by podsumować 2016 rok, odbędzie się 4 lutego w warszawskim hotelu Hilton.

KANAŁ CI POLSAT BĘDZIE MIAŁ NOWE LOGO I OPRAWĘ (wideo)
CI Polsat
W poniedziałek, 23 stycznia logo i oprawa kanału dokumentalnego Crime+Investigation Polsat (CI Polsat), należącego do firmy A+E Networks, ulegną zmianie. Nowy logotyp ma dwie podstawowe wersje – na jasne i ciemne tło (do zobaczenia w rozwinięciu newsa).

CP: PONAD 15 MLN POLAKÓW MOŻE KORZYSTAĆ Z INTERNETU LTE ADVANCED
Internet LTE
Internet LTE Plus Advanced Grupy Cyfrowy Polsat dociera już do ponad 15 milionów Polaków, a z technologii LTE mogą korzystać praktycznie wszyscy mieszkańcy Polski. Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu w czwartym kwartale 2016 r. przetransferowali 152 PB danych, czyli o 23% więcej niż w poprzednim kwartale i o 63% więcej w stosunku do roku wcześniejszego.

NOWA EDYCJA "IDOLA" OD LUTEGO W POLSACIE
Idol
Piąta edycja "Idola" ruszy na antenie Telewizji Polsat 15 lutego. Program emitowany będzie w każdą środę o godz. 20:00. Przypomnijmy, że jurorami w muzycznym show Polsatu będą: Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz.

JESZCZE WIĘCEJ E-SPORTU NA KANAŁACH POLSATU
Polsat Sport (HD)
Telewizja Polsat i firma FRENZY rozwijają współpracę. W kanałach sportowych Grupy Polsat wielbiciele wirtualnych zmagań będą mogli zdecydowanie częściej oglądać relacje na żywo z prestiżowych rozgrywek e-sportowych. Od czwartku, 19 stycznia Polsat Sport News będzie transmitował mecze turnieju LCS League of Legends, a od niedzieli, 22 stycznia kibice będą mogli śledzić rozgrywki ELEAGUE Counter-Strike: Global Offensive.

"DODAJ TV PULS DO ULUBIONYCH" - NOWA AKCJA SKIEROWANA DO ABONENTÓW CP
Cyfrowy Polsat
Telewizja Puls zachęca abonentów Cyfrowego Polsatu do dodania do ulubionych kanałów stację TV Puls HD, która 2 stycznia zmieniła pozycjonowanie na liście operatora. Przypomnijmy, że od początku stycznia TV Puls HD melduje się na pozycji 157. Dotychczasową pozycję - 84., zajął nowy kanał Grupy Polsat - Super Polsat.

Tylko u nas
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Infolinia CP
· EVOBOX PVR - Dyskusja
· Proszę o wykaz wszys...
· Lista kanałów w Cyfr...
· Kanały HD w ofercie ...
Najciekawsze tematy
· Infolinia CP [3]
Wygenerowano w sekund: 1.83