Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
> HBO GO
> Nowy cyfrowypolsatne...
> Kanały TVP - Dyskusja
> EVOBOX PVR - Dyskusja
> PROGRAM TV serwisu w...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

EUROSPORT Z PROBLEMAMI NA 13EDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od kilku dni widzowie kanałów EUROSPORT SD i EUROSPORT2 SD odczuwają problemy z odbiorem stacji. Sam nadawca wydał nawet komunikat w tej sprawie.

Komunikat Eurosportu:
Niniejszym potwierdzamy, że od kilku dni występują zakłócenia w odbiorze naszych kanałów EUROSPORT SD i EUROSPORT2 SD. "Powodem tego problemu są zakłócenia naszego sygnału na satelicie należącym do firmy EUTELSAT, wywołane przez nieznaną stację nadawczą będącą poza naszym zasięgiem i wpływem. Operator i właściciel satelity (Eutelsat) zwiększył moc sygnału nadawczego dla zminimalizowania skutków zakłóceń i umożliwienia odbioru sygnału naszych kanałów. "

Warto dodać iż problemy występują w wersjach SD Eurosportów i już w nieznacznym stopniu ze względu na zwiększoną moc nadawczą.

Komentarze z Facebooka

#1 | KP dnia 24.08.15 18:37
A co mnie interesuje komunikat eurosportu, jeżeli płacę polsatowi za przesył?! Jeden mecz ekstraklasy i nawet nie można oglądać.beznadzieja!!! Koniec umowy i zmiana dostawcy
#2 | Michal Juskowiak dnia 25.08.15 10:44
Kolega chyba nie rozumie sytuacji. Jeżeli problem tkwi w przesyle sygnału z satelity, to problem z prawidłowym odbiorem będzie występował u wszystkich nadawców, bez względu czy to platforma satelitarna czy sieć kablowa. Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający