Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
> HBO GO
> Nowy cyfrowypolsatne...
> Kanały TVP - Dyskusja
> EVOBOX PVR - Dyskusja
> PROGRAM TV serwisu w...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

CYFROWY POLSAT - NOWY DZIAŁ USŁUG ONLINEDrukuj

Cyfrowy Polsat
W związku z intensywnym rozwojem w obszarze usług dodatkowych, w szczególności tych świadczonych w Internecie, Cyfrowy Polsat utworzył w Pionie Marketingu nowy Dział Usług Online.

Dział, który jest odpowiedzialny za rozwój, zarządzenie treścią oraz promocję produktów online, VOD i PPV - serwisu wideo online ipla, serwisu catch-up TV dostępnego na www.cyfrowypolsat.pl, VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej oraz usług PPV platformy satelitarnej.

Za obszar usług online w Cyfrowym Polsacie odpowiada Albert Szybiński, który objął stanowisko p.o. Zastępcy Dyrektora Marketingu ds. Usług Online. Na czele Działu Usług Online, jako jego kierownik, stanęła Joanna Popowska, która wcześniej była odpowiedzialna za VOD – Domową Wypożyczalnię Filmową oraz usługi PPV Cyfrowego Polsatu. W nowym dziale wydzielono dwie sekcje - Sekcję Usług Online oraz Sekcję PPV, pod opieką odpowiednio Agaty Oleszkiewicz i Bożeny Wilczyńskiej.

Albert Szybiński od ponad 10 lat jest związany z rynkiem usług mobilnych. Do Cyfrowego Polsatu przeszedł ze spółki Redefine, w której pracował od początku jej działalności. Początkowo kierował Działem Aplikacji Internetowych - wprowadził iplę na różne platformy mobilne i do SmartTV. Od początku 2011 r. pełnił funkcję Dyrektora Produktu ipla, odpowiadając za całość strategii rozwoju serwisu. Wcześniej pracował w firmach: Grono.net, eTel Polska i Emisja. Ukończył Akademię Leona Koźmińskiego Warszawie, a następnie Warsaw-Illinois Executive MBA. Prywatnie pasjonat adrenaliny i motoryzacji w ekstremalnym wydaniu.

Komentarze z Facebooka

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający