Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
> HBO GO
> Nowy cyfrowypolsatne...
> Kanały TVP - Dyskusja
> EVOBOX PVR - Dyskusja
> PROGRAM TV serwisu w...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

KONIEC TV2TYGODNIKA ORAZ ZMIANA NAZWY PAKIETU MINI EXTRA HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat podał do wiadomości iż w dniu 30 maja 2011 r. marketingowa nazwa Pakietu Mini Extra HD zostaje zastąpiona nazwą Pakiet Rodzinny HD. Warunki Umowy i Regulamin pozostają bez zmian. Więcej o ofercie programowej i cenniku można znaleźć na www.cyfrowypolsat.pl. Jednocześnie zakończona zostanie dystrybucja TV2Tygodnika. Decyzję o wstrzymaniu wydawania "TV2 Tygodnika" podejmowaliśmy z wielkim trudem, zwłaszcza że chęć jego otrzymywania zadeklarowało aż 1,5 miliona naszych abonentów. Niestety nasz strategiczny partner, spółka MMD, nie wywiązał się z umowy, nie generował oczekiwanych przychodów reklamowych i finalnie ogłosił upadłość.

- Celem uruchomienia tygodnika było zwiększenie satysfakcji abonentów z naszych usług oraz zaproponowanie im narzędzia ułatwiającego korzystanie z oferty platformy. Cyfrowy Polsat nigdy nie dążył do rozwoju działalności na rynku prasowym, dlatego nie widzimy aktualnie możliwości kontynuowania projektu samodzielnie. Zgodnie z naszą długofalową strategią stawiamy na rozwój usług internetowych - wyjaśnił Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Dodał iż - Będziemy pracować nad wznowieniem magazynu w nowym kształcie, co uwarunkowane jest nawiązaniem współpracy z wiarygodnym, rzetelnym i doświadczonym w prowadzeniu tego typu projektów prasowych partnerem.

Komentarze z Facebooka

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający