Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
> HBO GO
> Nowy cyfrowypolsatne...
> Kanały TVP - Dyskusja
> EVOBOX PVR - Dyskusja
> PROGRAM TV serwisu w...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

''WIRTUALNE TELEFONY'' 2012 DLA CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat po raz kolejny został nagrodzony podczas dorocznej gali miesięcznika ''Mobile Internet''. W tym roku spółka otrzymała ''Wirtualne Telefony'' w dwóch kategoriach: ''Menedżer Roku'' dla Dominika Libickiego, Prezesa Zarządu Cyfrowego Polsatu oraz ''Kampania Reklamowa Roku''; za popularyzację Internetu LTE.


Redakcja ''Mobile Internet'' uhonorowała Prezesa Dominika Libickiego tytułem ''Menedżer Roku'' ''za rozwój Cyfrowego Polsatu i kreowanie oferty wieloplatformowej''. Za ''Kampanię Reklamową Roku'' uznano kampanię Cyfrowego Polsatu ''popularyzującą w Polsce korzystanie z superszybkiego Internetu mobilnego - LTE''. Nagrody w imieniu Prezesa spółki Dominika Libickiego odebrał Bartłomiej Drywa, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej.


Foto: Materiały Prasowe


''Wirtualne Telefony'' nazywane polskimi Oskarami IT i telekomunikacji rozdano wczoraj już po raz dwunasty. Jak pisze ''Mobile Internet'': ''Liderzy polskiego rynku teleinformatycznego otrzymali statuetki wirtualnych telefonów za wyróżniające się na tle konkurencji rezultaty, produkty i usługi, które wprowadzili na polski rynek w 2012 roku''. Łącznie przyznano nagrody w 22 kategoriach.

Gala ''Mobile Internet'' to jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku nowych technologii, które co roku jest także okazją do spotkania najważniejszych przedstawicieli polskiej branży telekomunikacyjnej, informatycznej, a także znanych gwiazd ze świata kultury i show-biznesu.

W ubiegłym roku nagrodę w kategorii ''Sukces Roku'' otrzymał Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki – Zygmunt Solorz-Żak, a Cyfrowy Polsat wyróżniono w kategorii „Usługa Roku 2011” ''za pierwszą w Polsce komercyjną ofertę dostępu do Internetu w technologii LTE''.

Komentarze z Facebooka

#1 | Prokop dnia 21.03.13 22:48
I po raz kolejny CP został nagrodzony. Gratki. Ci co tak narzekają niech spojrzą na te nagrody, byle kto ich nie przyznaje - lecz eksperci w dziedzinie. I za nic też nie - a liczba osiągnięć CP jest imponująca.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający