Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Wideo

Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

TVP ROZRYWKA PROMOCYJNIE DLA ABONENTÓW NIŻSZYCH PAKIETÓWDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat udostępnił promocyjnie nowy kanał TVP Rozrywka dla abonentów z niższymi pakietami. Jednak cały czas oficjalnie stacja znajduje się w pakiecie Familijny Max HD.


Platforma postanowiła promocyjnie włączyć kanał do niższych pakietów, tak aby każdy mógł zapoznać się z ofertą programową. Stacja w/w pakietach nie jest gwarantowana w umowie i nadal oficjalnie wchodzi w skład Familijnego Max HD.

Poniżej wypowiedź Olgi Zomer, rzecznika prasowego Cyfrowego Polsatu dla cyfrowypolsatnews.pl:
"TVP Rozrywka wchodzi w skład Pakietu Familijny Max HD, ale promocyjnie jest dostępny także dla abonentów niższych pakietów - od Mini HD."

Przypomnijmy, że stację TVP Rozrywka można oglądać wyłącznie przy pomocy odbiorników HD. W razie braku kanału w niższych pakietach zalecamy ponowienie sygnału (uprawnień) i pozostawienie na kanale Dla Abonentów (kanał 59) lub VOD Poleca (kanał 23).

Komentarze z Facebooka

#1 | Mentoris dnia 18.04.13 12:43
Co ciekawe nie określili czasu trwania promocji. Czyżby trwała nieograniczenie? Może im wstyd się wycofywać, ze wcześniejszych ustaleń?
#2 | AR HD dnia 18.04.13 12:59
Fakt, dziwnie CP się zachował. Głosy krytyki dały efekt Uśmiech
#3 | tadeusz242 dnia 18.04.13 13:32
Polewka I tak tego badziewia nie będę oglądał Polewka Czekam na likwidację Zona Romantica i wypowiadam im umowę o abonament Polewka
#4 | mikun8 dnia 19.04.13 19:40
Abonenci --- WIELKIE DZIĘKI CYFROWY POLSACIE ZA ŁASKAWE UDOSTĘPNIENIE TVP ROZRYWKA --- jeszcze może coś się uda udostępnić tak fajnego jak TV Rozrywka Brawo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający