Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
> HBO GO
> Nowy cyfrowypolsatne...
> Kanały TVP - Dyskusja
> EVOBOX PVR - Dyskusja
> PROGRAM TV serwisu w...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

FIGHTKLUB ZAMIAST ESPN CLASSIC JUŻ NA LIŚCIE CYFROWEGO POLSATU (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu zameldował się FightKlub. Stacja znajduje się na pozycji 17 i w ofercie zastąpiła kanał ESPN Classic Sport, który, decyzją nadawcy, zakończył emisję na rynku europejskim.FightKlub nadaje w standardzie MPEG-4 (odbiór możliwy jedynie dla użytkowników dekoderów HD posiadających pakiet dodatkowy Sport HD) i dostępny jest na wyłączność w Cyfrowym Polsacie. Dodajmy, że FightKlub znalazł się w miejscu kanału testowego, który pojawił się na transponderze platformy w dniu 29 lipca (więcej na ten temat: tutaj). Obecnie operator nie planuje "otwartego okna" stacji.


FightKlub na liście Cyfrowego Polsatu/Foto z tel. komórkowego


Parametry FightKlubu:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).

Oferta FightKlubu to przede wszystkim boks na najwyższym światowym poziomie, około stu premierowych gal rocznie, które w znacznej części są pokazywane na żywo, głośne imprezy bokserskie z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, popularne turnieje "The Prizefighter" oraz unikalne transmisje ważnych pojedynków polskich bokserów. FightKlub to także walki MMA i relacje na żywo z gal "Cage Warriors", retransmisje z imprez amerykańskiej organizacji "King of The Cage" oraz "Fighting Spirit MMA".

Komentarze z Facebooka

#1 | Adam Okoniewski dnia 01.08.13 08:45
No i niestety brak Sportklubu Smutek
#2 | AR HD dnia 01.08.13 09:16
Nie doszli do porozumienia, a szkoda Uśmiech
#3 | mikun8 dnia 01.08.13 09:43
Całe szczęście że Polsat przyznał że część abonentów może rozwiązać umowy dla starych abonentów jest to jakieś rozwiązanie .Rozwiązać starą i zawrzeć nową a nie co chwila stosować jakieś aneksy do umów a póżniej nie można się z pewnych rzeczy wycofać bo to i tamto ,a tak nowa umowa i już człowiek wie dokładnie co i jak.Dlatego też Polsat zastosował manewr z niegwarantowanymi programami (nie wiem czy jest to do końca zgodne z prawem) może by się tą sprawą zainteresował prawnik) ........
#4 | Konrad89 dnia 01.08.13 11:23
Czyli kolejny kanał z cyklu powtórki 24h na dobę. W ESPN były przynajmniej powtórki piłki nożnej, a tu tylko bok I to jakieś trzeciorzędne walki bokserów o których nikt nigdy nie słyszał. Szkoda.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający