Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
> HBO GO
> Nowy cyfrowypolsatne...
> Kanały TVP - Dyskusja
> EVOBOX PVR - Dyskusja
> PROGRAM TV serwisu w...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

CYFROWY POLSAT KOMENTUJE OŚWIADCZENIE TELEWIZJI LOVEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat przekazał nam swój komentarz do oświadczenia Telewizji LOVE. Stwierdza w nim, że pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację (usunięcie kanału z listy, a także z transpondera) ponosi wyłącznie spółka 1 PLUS 1 EQUALS 10 LTD - nadawca stacji LOVE.


Komentarz Cyfrowego Polsatu:
"Cyfrowy Polsat w dniu 20 listopada 2013 r. z przyczyn leżących wyłącznie po stronie spółki 1 PLUS 1 EQUALS 10 LTD, z którą Cyfrowy Polsat miał zawartą umowę dot. programu LOVE, został zmuszony do zaprzestania rozprowadzania tego programu. O naszej decyzji poinformowaliśmy bezpośrednio zainteresowanego, wskazując jej przyczyny.

Jednocześnie informujemy, że pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację ponosi wyłącznie 1 PLUS 1 EQUALS 10 LTD, zarówno wobec Cyfrowego Polsatu, jak innych swoich partnerów. W chwili obecnej prowadzone są analizy zmierzające do oceny skutków tych działań w sferze interesów Cyfrowego Polsatu.

Przykro nam, że konsekwencje tych działań musieli również ponieść nasi abonenci. Prowadzimy prace, aby niebawem udostępnić naszym klientom program o podobnej tematyce."

Komentarze z Facebooka

#1 | Kamil dnia 21.11.13 16:52
Nie tylko cp jest poszkodowany bo też kablówki UPC itp. Uśmiech
#2 | Midrach dnia 21.11.13 17:25
A co mnie to obchodzi kto jest winny fakt jest faktem , ale pazerny Polsat boi się ,że znów posypała by się lawina wypowiedzeń umów - ja bym był w pierwszej kolejności Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający