Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
> HBO GO
> Nowy cyfrowypolsatne...
> Kanały TVP - Dyskusja
> EVOBOX PVR - Dyskusja
> PROGRAM TV serwisu w...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

EUROSPORT2 W OTWARTYM OKNIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu Bundesligą wśród polskich kibiców, kanał Eurosport 2, w porozumieniu z kluczowymi operatorami kablowymi oraz platformami cyfrowymi, uruchomi otwarte okno w dniach od 16 do 30 listopada.

Szlagiery Bundesligi z Polakami w głównych rolach będą mogli zobaczyć na żywo abonenci platformy cyfrowej Cyfra +, n oraz abonenci cyfrowi telewizji kablowych: Vectra, TOYA, INEA, Promax, którzy na co dzień nie mają dostępu do Eurosportu 2. Cyfrowy Polsat w ramach własnej promocji również zwiększy dostępność kanału Eurosport 2 dla swoich klientów.

Wierzę, że teraz zainteresowanie starciem gigantów będzie jeszcze większe. Na placu boju zobaczymy rewelacyjnych w tym sezonie Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka oraz doskonale grający zespół Bayernu- mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający Eurosport Polska.

Kanał Eurosport 2 jest wyłącznym nadawcą rozgrywek piłkarskiej Bundesligi w Polsce, z najwyższą frekwencją na trybunach spośród wszystkich piłkarskich lig na świecie (średnio 42 tysiące/mecz). Komplety widzów na stadionach, walka o punkty do ostatniej minuty i dużo bramek wyróżniają niemiecką ligę na tle całej Europy. W każdy weekend kanał Eurosport 2 pokazuje 5 meczów na żywo.

źródło: Eurosport

Komentarze z Facebooka

#1 | mikun8 dnia 16.11.11 21:27
NA DEKODERACH POLSATU BRAK DOSTEPNOŚCI DO EUROSPORT 2 W RAMACH OTWARTEGO OKNA (zreszta jak zwykle zawsze na koncu albo wcale ) 16.11.2011 wedlug zapowiedzi Smutek
#2 | bublach dnia 25.01.15 18:33
łatwa dostępność Eurosportu 2 w cyfrowym Polsacie to bujda . takim postępowaniem co najwyżej odpycha się klientów niż przyciąga . jest to dziwne gdy nc plus rośnie w siłę i bije cyfrowy Polsat na głowę jeśli chodzi o ofertę sportową . w pakiecie za 39 zł i 49 zł powinien być dodatkowo ,chociaż wspomniany Eurosport 2 bez ograniczeń .

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający