Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
> HBO GO
> Nowy cyfrowypolsatne...
> Kanały TVP - Dyskusja
> EVOBOX PVR - Dyskusja
> PROGRAM TV serwisu w...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

EVO FOUNDATION Z AKCJAMI CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zarząd Cyfrowego Polsatu poinformował, że spółka otrzymała od Heronima Ruty oraz EVO Foundation i jej podmiotu zależnego EVO Holding Ltd. zawiadomienia o pośrednim nabyciu przez EVO Foundation akcji Cyfrowego Polsatu w dniu 23 grudnia 2014 roku.


23 grudnia spółka Overseas Limited - akcjonariusz Cyfrowego Polsatu wyemitowała nowe udziały (reprezentujące ok. 76% kapitału spółki Overseas Limited po jego podwyższeniu), które objęła spółka EVO Holding Ltd, będąca spółką zależną EVO Foundation, na skutek czego Overseas Limited stała się spółką pośrednio zależną EVO Foundation. Przed emisją udziałów przez Overseas Limited, o której mowa powyżej, EVO Foundation zarówno bezpośrednio, jak również pośrednio nie posiadała akcji Cyfrowego Polsatu.

Po emisji udziałów przez Overseas Limited, o której mowa powyżej, EVO Foundation posiada, za pośrednictwem Overseas Limited, którego podmiotem bezpośrednio dominującym jest EVO Holding Ltd, będąca spółką zależną EVO Foundation, 54.921.546 akcji Cyfrowego Polsatu, stanowiących 8,59% kapitału zakładowego, uprawniających do wykonywania 81.662.921 głosów na walnym zgromadzeniu, co stanowi 9,97% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Cyfrowego Polsatu.

Nie istnieją inne niż EVO Holding Ltd oraz Overseas Limited podmioty zależne EVO Foundation posiadające pośrednio bądź bezpośrednio akcje Cyfrowego Polsatu.

Ponadto, emisja udziałów przez Overseas Limited, o której mowa powyżej, spowodowała utratę przez Heronima Rutę statusu podmiotu dominującego wobec Overseas Limited.

Przed emisją udziałów przez Overseas Limited, o której mowa powyżej, Heronim Ruta posiadał, za pośrednictwem Overseas Limited, 54.921.546 akcji Cyfrowego Polsatu, stanowiących 8,59% kapitału zakładowego, uprawniających do wykonywania 81.662.921 głosów na walnym zgromadzeniu, co stanowi 9,97% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Cyfrowego Polsatu.

Nie istnieją żadne podmioty zależne od Heronima Ruty, posiadające akcje Cyfrowego Polsatu.

Komentarze z Facebooka

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający