Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
> HBO GO
> Nowy cyfrowypolsatne...
> Kanały TVP - Dyskusja
> EVOBOX PVR - Dyskusja
> PROGRAM TV serwisu w...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

KONIEC TELEFONII CYFROWEGO POLSATU?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Nasz serwis nieoficjalnie dowiedział się, iż Cyfrowy Polsat zamierza zlikwidować swoją telefonię komórkową. Takie plany ma spółka po tym jak Zygmunt Solorz-Żak, twórca Cyfrowego Polsatu został właścicielem Polkomtela. Według informacji do których dotarła nasza redakcja, dotychczasowi abonenci telefonii Cyfrowego Polsatu zostaną automatycznie przeniesieni do nowego projektu, który ma niebawem powstać z połączenia telefonii CP i sieci Plus.

Komentarze z Facebooka

#1 | Pelka dnia 25.07.11 21:06
No i bardzo dobrz i tak mało kto korzystał z tej sieciZ przymrużeniem oka
#2 | Midrach dnia 27.07.11 20:45
Co to za bezprawie , ja nie chce być w plusie, może jakieś nowe umowy. Bardzo żałuje że podpisałem z tym Polstem umowe. Obsługa klienta dno totalne dno, siedzą tam święte krowy które nic ,a nic nie wiedzą na temat. Przyjmują zgłoszenia jednym uchem a drugim wypuszczają. 3 miesiąc nie przysyłają mi faktur wykonałem dziesiątki telefonów i zero reakcji z ich strony. Jak tak będzie w przyszłym Plusie to ja współczuje abonamentom .
#3 | Prokop dnia 07.08.11 11:41
Ciekawe rozwiązanie. Oferta dla tych klientów na pewno zostanie specjalnie stworzona. Rezygnacja z telefonii CP pozwoli na obniżenie kosztów, dzięki temu klienci otrzymają konkurencyjne warunki. Poza tym ma być możliwość pakietowania usług CP i Plusa, co się bardzo dobrze zapowiada, zwłaszcza w przede dniu wejścia LTE.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający