Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
> HBO GO
> Nowy cyfrowypolsatne...
> Kanały TVP - Dyskusja
> EVOBOX PVR - Dyskusja
> PROGRAM TV serwisu w...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

WideoPanel
Wersje oprogramowania

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=6

Lista kanałów w CP - wykaz

http://cyfrowypolsatnews.pl/forum/viewthread.php?thread_id=72&pid=301#post_301

SZELĄG I KAPUŚCIŃSKI CZŁONKAMI RADY NADZORCZEJ CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Na mocy uchwał podjętych w dniu 30 września 2016 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie powołało z dniem 1 października 2016 roku do Rady Nadzorczej Cyfrowego Polsatu Tomasza Szeląga oraz Marka Kapuścińskiego.


Tomasz Szeląg pełnił w spółce funkcję członka zarządu ds. Finansów od maja 2009 roku do września 2016 roku. W latach 2014 – 2016 pełnił również funkcję członka zarządu w Polkomtel Sp. z o.o. Zajmował także stanowisko prezesa zarządu w Telewizji Polsat Holdings Sp. z o.o., Cyfrowy Polsat Trade Marks Sp. z o.o., a także członka zarządu m.in. w spółkach INFO-TV-FM Sp. z o.o. oraz Netshare Sp. z o.o.

Marek Kapuściński ukończył studia magisterskie na Wydziale Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie (obecnie Szkoła Główna Handlowa w Warszawie) oraz studia podyplomowe SEHNAP we współpracy ze Stern School of Business – New York University. Do września 2016 r. przez 25 lat związany z firmą Procter&Gamble. Obecnie zasiada w Radach Nadzorczych firm i organizacji pożytku publicznego oraz doradza ich zarządom.

Komentarze z Facebooka

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający