Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WYSTARTOWAŁY ZDJĘCIA DO NOWEGO SERIALU "NA KRAWĘDZI"Drukuj

Na krawędzi
Właśnie wystartowały zdjęcia do nowego 13-odcinkowego serialu kryminalnego „Na krawędzi”, produkowanego przez spółkę Baltmedia dla Telewizji Polsat. Na antenie Polsatu pojawi się wraz z jesiennymi propozycjami telewizyjnymi.


Głównym tematem serialu jest walka z przestępczością w obronie wykorzystywanych kobiet. „Na krawędzi” to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska), pozornie szczęśliwej i niezależnej kobiety, samotnie wychowującej córkę Annę (Maria Niklińska). Marta jako majętna bizneswoman, po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kiedyś, w czasach studenckich, została bardzo skrzywdzona.Drugi, ważny wątek to równolegle prowadzone śledztwo przez policyjną grupę dochodzeniową dowodzoną przez Tomasza Kamińskiego (Marek Bukowski).

W serialu poza Urszulą Garbowską i Markiem Bukowskim zobaczymy plejadę wspaniałych aktorów, a wśród nich : Przemysław Sadowski, Maja Hirsch, Agnieszka Warchulska, Krzysztof Pieczyński, Mirosław Baka, Łukasz Simlat, Mateusz Damięcki, Krzysztof Stelmaszyk, Mariusz Bonaszewski, Piotr Grabowski, Jacek Kopczyński, Robert Koszucki. W serialu jedną z głównych ról (córkę Marty) zagra aktorka młodego pokolenia - Maria Niklińska. Do obsady dołączyły również Weronika Rosati i Olga Boladź.

Reżyser serialu, Maciej Dutkiewicz, jest jednocześnie współautorem scenariusza, który napisał w duecie z Arkadiuszem Borowikiem. Producentem wykonawczym serialu „Na krawędzi” na zlecenie Telewizji Polsat jest spółka Baltmedia, która produkuje także, popularny serial “Ojciec Mateusz”.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający