Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POSZUKIWANIE NASTĘPCY ROBIN HOODA W NOWYM SERIALU HISTORYDrukuj

HISTORY
Aby zdobyć tytuł nagrodę w wysokości stu tysięcy dolarów oraz kontrakt na naukę zawodowego strzelania, nie trzeba być profesjonalistą. Nowy program „Najlepszy strzelec” na kanale HISTORY w środy o 22:00 od 18 lipca.

Zainspirowany będzie on legendarnymi mistrzami – od Robina Hooda po Kim Soo Nyung, sprawdzi wszechstronne umiejętności strzelców.

foto: Materiały Prasowe18 rywalizujących ze sobą uczestników będzie musiało udowodnić, że potrafi posługiwać się bronią z różnych epok historycznych. Strzelcy stawią czoła poważnym wyzwaniom opartym na sytuacjach wziętych z życia. Będą się przemieszczać po tylnych alejkach miasta, spuszczając się po linie z budynków i celując do przemieszczających się przedmiotów z rozpędzonych motocykli stylizowanych na pojazdy z okresu II wojny światowej.

Zobaczymy niesamowite wyczyny strzeleckie inspirowane prawdziwymi wydarzeniami, od średniowiecznych turniejów mistrzów kuszy i pojedynków z Dzikiego Zachodu, po współczesne misje snajperów. Każdy odcinek opowiada o broni, technice i taktyce z innej epoki, a superszybkie kamery z precyzją rejestrują każdy wyczyn.

Poniżej przedstawiamy historię 10 najlepszych strzelców w historii:
*William Tell
*Robin Hood
*Strzelcy Morgana
*Hiram Berdan
*Dziki Bill Hickok
*Annie Oakley
*Alvin C. York
*Howard Hill
*Kim Soo Nyung
*Strzelcy Navy SEAL w akcji ratunkowej Maersk

Premiera: środy o 22:00 od 18 lipca na HISTORY i HISTORY HD; 10 odcinków.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający