Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

VIVA POLSKA ZOSTANIE ZAKODOWANA!Drukuj

Kanały od VIMN
A jednak potwierdziły się spekulacje w internecie dotyczące zakodowania sygnału przez stację Viva Polska. Potwierdza to w rozmowie z serwisem satelitarne.tv, Karina Łudź, Communications Manager w Viacom International Media Networks.

- Potwierdzam, że od 17 lipca VIVA Polska zostanie zakodowana i nie będzie dostępna poza terytorium Polski. Jeśli chodzi o powody naszej decyzji - jak już wiadomo, zależało nam na tym, aby urozmaicić naszą dotychczasową ofertę programową, czego rezultatem jest nowa ramówka, planowana na 17.07.


Nowy logotyp Vivy Polska

Dodała również, że w przypadku wybranych produkcji, dostępnych na licencji, kanał zobowiązał się do emisji wyłącznie na terytorium Polski i stąd zakodowanie kanału na inne rynki. Jednocześnie zapewnia, ze zakodowanie VIVY nie wpłynie w żaden sposób na emisję w sieciach kablowych/na platformach DTH w kraju.

- Viva będzie kodowana ,ale będzie dostępna w wszystkich kablówkach i platformach co jest teraz - zaznacza Łudź.
#1 | AR HD dnia 06.07.12 09:36
wynika z tego ,że dogadają się z CP/ nie wyobrażam sobie faktu iż oferta CP miałaby byc uboższa o kanał muzyczny , bo ich mamy mało w ofercie
#2 | krzysiek25 dnia 06.07.12 15:22
VIVA POLSKA chyba szybko straci widzów po zakodowaniu i na tym się zakończy

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający