Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"AMERYKAŃSCY NAPRAWIACZE 2" NA HISTORYDrukuj

HISTORY
Na kanałach dokumentalnych HISTORY i HISTORY HD w poniedziałki o 22:30 od 13 sierpnia rozpocznie się emisja drugiego sezonu serialu "Amerykańscy naprawiacze".

Foto: Materiały Prasowe


Produkcja śledzi losy rodzinnego biznesu polegającego na wynajdywaniu, odnawianiu i przywracaniu do użyteczności fantastycznych przedmiotów – od cadillaców po automaty z coca-colą.

Każde zlecenie – czy to naprawa olbrzymiej pompy ze stacji benzynowej z lat 20. XX wieku, czy odrestaurowanie roweru Hopalong Cassidy z lat 50. zeszłego stulecia, jest bardzo ryzykownym przedsięwzięciem. Bezwartościową rdzę trzeba przeobrazić w cenny obiekt dla kolekcjonerów, co nie jest łatwym zadaniem. Każdy projekt stanowi wyjątkowe wyzwania dla Ricka i jego ludzi, którzy wymyślają oryginalne sposoby perfekcyjnego i terminowego wykonania swojej pracy. Rick stara się zachować elementy amerykańskiej kultury i przywrócić im dawną świetność.

Rick Dale to wybitny konserwator przedmiotów codziennego użytku z niemal 30-letnim doświadczeniem w branży i właściciel pracowni Rick's Restorations w Las Vegas. Swą karierę zawodową zbudował na szczególnej pasji i wyjątkowych umiejętnościach odrestaurowywania nawet najbardziej zniszczonych gratów, które dzięki temu można sprzedać za wysoką cenę.

Tyler Dale to syn Ricka – szkoli się, by przejąć rodzinny interes i choć opanował już większość technik niezbędnych w pracy konserwatora, wciąż jeszcze długa droga przed nim. Kiedy ojciec nauczy go, jak prowadzić ten interes, chłopak przejmie część odpowiedzialności.

Kowboy to firmowy zrzęda, ale mimo że na zewnątrz wydaje się nieprzystępny, jest prawdziwym rzemieślnikiem dumnym ze wszystkiego, co uda mu się odrestaurować.

Ron Dale to młodszy brat Ricka – zajmuje się wszystkimi dostawami i zakupami, przez co często nie ma go w warsztacie, a to nie podoba się szefowi.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający