Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelNOWY WIZERUNEK TELE5 (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
W dniu dzisiejszym Tele5 zmiena swoje oblicze. Mediasat, nadawca kanału wprowadza nową oprawę graficzną oraz logo istniejącej od 10 lat.


Nowy logotyp Tele5

foto: Tele5


Celem rebrandingu, za który odpowiada Mamastudio, jest odmłodzenie wizerunku, tworzenie pozytywnych emocji oraz dotarcie do nowych grup docelowych.

Od początku 2012 roku stacja stara się docierać ze swoją nową ofertą programową do męskiej grupy docelowej, uzupełniając swoją ofertę o rozrywkę rodzinną.

Na antenie obok filmów i seriali akcji, sensacyjno-kryminalnych emitowanych w porach wieczornych, dołączyły propozycje programów komediowych oraz tych z gatunku popularno-naukowych emitowanych w ciągu dnia.

- Postawiliśmy na uproszczenie komunikacji, ujednolicenie i usystematyzowanie wszystkich elementów oprawy antenowej- mówi Robert Kosobucki, dyrektor marketingu Tele5.

Stacja Tele5 jest obecna na polskim rynku telewizyjnym od kwietnia 2002 roku. Dociera do około 21 milionów Polaków, czyli 7 mln gospodarstw domowych.

Kanał nadaje program o charakterze rozrywkowym. W bogatej ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe; thrillery, horrory, dramaty. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje autorskie programy rozrywkowe.

Informuje: Tele5

Komentarze z Facebooka

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający