Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

HD 3000 - SZCZEGÓŁY (foto)Drukuj

CP Technology
Pojawiły się szczegóły dotyczące najnowszego dekodera produkcji Cyfrowy Polsat Technology, HD 3000. Dekoder ten przystosowany jest do odbioru satelitarnej tv cyfrowej w standardzie SD i HD.

Jego zaletą jest niewielki rozmiar. Odbiornik ten ustawić można w dwóch pozycjach - pionowo lub poziomo, co pozwala odpowiednio dopasować dekoder do posiadanego zestawu telewizji bądź kina domowego.Dekoder HD 3000 posiada możliwość współpracy z dyskiem twardym DTU320 po podłączeniu poprzez USB, umożliwiając nagrywanie i odtwarzanie programów w dowolnym czasie oraz pauzowanie telewizji live.

Po podłączeniu dekodera do Internetu można korzystać z telewizji internetowej ipla. Wszyscy użytkownicy otrzymają do dyspozycji elektroniczny przewodnik po programach (EPG), także funkcję kontroli rodzicielskiej (pozwala ona chronić dziecko przed dostępem do wybranych programów).

Dekoder wyposażony jest w port Ethernet i USB, które umożliwiają pracę z innymi urządzeniami rozszerzając tym samym jego funkcjonalności
.
#1 | AR HD dnia 10.07.12 20:02
nie postarał się CP ,Mini HD2000 tylko że znaczek IPLA oraz nazwa 'HD3000". Oczekiwalismy czegoś lepszego panowie z CP !

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający