Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SERIALOWE LATO W HBODrukuj

Kanały HBO
Latem HBO pokaże premierowo trzy seriale. ''Newsroom'' będzie można oglądać już od najbliższego poniedziałku, 16 lipca, ''Dziewczyny'' od 30 lipca, a ''Miasto cudów'' od 4 sierpnia. Wszystkie premiery odbędą się na antenie HBO.

foto: Materiały Prasowe


Pomysłodawcą najnowszego serialu HBO ''Newsroom'' jest Aaron Sorkin, zdobywca Oscara za Social Network. W rolach głównych występują Jeff Daniels i Emily Mortimer. Serial pokazuje kulisy tworzenia serwisu informacyjnego, a także barwną galerię dziennikarzy, którzy codziennie toczą walkę, aby stacja wyemitowała przygotowany przez nich materiał.

Serial HBO ''Dziewczyny'' opowiada o życiu mieszkających w Nowym Jorku młodych kobiet. Bohaterki serialu Dziewczyny to dwudziestokilkulatki, które wiodły dotychczas beztroskie i rozrywkowe życie, i nagle stają przed życiowymi decyzjami. Dwa lata po skończeniu college’u 24-letna Hannah traci grunt pod nogami, kiedy jej rodzice oświadczają, że nie będą jej dłużej utrzymywać. Duże zmiany czekają także jej koleżanki. Pomysłodawczynią i odtwórczynią jednej z ról w serialu jest Lena Dunham. W rolach głównych występują Allison Williams, Jemima Kirke, Lena Dunham and Zosia Mamet.

''Miasto cudów'' to wyprodukowany przez Starz serial z udziałem Olgi Kurylenko i Jeffreya Deana Morgana. Jego akcja rozgrywa się w barwnym środowisku gangsterów, hotelarzy i artystów w Miami Beach pod koniec lat 50-tych ubiegłego wieku.

Premiera ''Newsroomu'' odbędzie się 16 lipca o godz. 22.00 na antenie HBO. Premiera ''Dziewczyn'' odbędzie się 30 lipca o godz. 23.00 w HBO. Natomiast premiera ''Miasta cudów'' będzie miała miejsce 4 sierpnia o godz. 22.00 również w HBO.
#1 | AR HD dnia 14.07.12 09:15
to oglądamy 'Newsroom' ,zapowiada się cieekawie Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający