Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWA TWARZ W SERIALU HBO "BEZ TAJEMNIC"Drukuj

Kanały HBO
Do obsady drugiego sezonu serialu "Bez Tajemnic" dołączyła Julia Kijowska, która zagra Martę Lorenz, dwudziestoczteroletnią studentkę V roku Rzeźby na warszawskiej ASP.

Lekarze diagnozują u Marty chłoniaka, ona nie jest jednak w stanie podjąć leczenia. Dziewczyna nie chce rozpocząć chemioterapii, ponieważ uważa, że i tak wszystko skończy się źle.

foto: Materiały Prasowe


W drugim sezonie produkcji HBO ponownie wystąpią Jerzy Radziwiłowicz, Krystyna Janda, Ilona Ostrowska i Łukasz Simlat. W nowej obsadzie pojawiają się Danuta Stenka w roli dawnej miłości Andrzeja, Janusz Gajos jako dyrektor dużego konsorcjum, cierpiący na „napadowy zespół lękowy”, a także Magdalena Cielecka, która występuje w roli bezdzietnej, prawie czterdziestoletniej prawniczki. Serial reżyserują Anna Kazejak, Jacek Borcuch i Marek Lechki. Szefem zespołu scenariuszowego pozostaje Przemek Nowakowski.

Pierwotnie rolę Marty miała zagrać Joanna Kulig, ale z przyczyn produkcyjnych okazało się to niemożliwe. Zdjęcia do produkcji potrwają do połowy sierpnia. Premiera drugiego sezonu "Bez Tajemnic" w HBO została zaplanowana na jesień 2012 roku. Producentem wykonawczym jest firma Telemark.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający