Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WRZESIEŃ NA HISTORY I HISTORY HDDrukuj

HISTORY
We wrześniu 2012 roku kanał‚ HISTORY zaprasza na kontynuację™ pięciu najpopularniejszych seriali stacji (m.in. ''Gwiazdy lombardu'', ''Na lodowym szlaku'' - ''Ice Road Truckers'' czy ''Wojny magazynowe''), a także na premiera nowej produkcji - "Kajuń„skie gwiazdy lombardu".

NAJCIEKAWSZE WE WRZEŚNIU 2012
Najpopularniejsze programy kanału HISTORY:


Gwiazdy lombardu (ang. Pawn Stars 6)
Poniedziałki o 21.00 od 3 września na HISTORY i HISTORY HD; 26 odc. po 30 min.

„Gwiazdy lombardu”, przebojowy program kanału HISTORY, zabiera widzów za kulisy rodzinnego lombardu w Las Vegas. Trzy pokolenia Harrisonów – dziadek Richard, syn Rick i wnuk Corey – tocząc zabawne spory, prowadzą wspólnie interes, który polega przede wszystkim na umiejętnym oszacowaniu wartości przedmiotów przynoszonych jako zastaw.

Kajuńskie gwiazdy lombardu (ang. Cajun Pawn Stars)
Poniedziałki o 21.30 od 3 września na HISTORY i HISTORY HD; 8 odc. po 30 min.

„Kajuńskie gwiazdy lombardu” to nowy cykl osadzony w scenerii Południa USA, który nawiązuje do przeboju „Gwiazdy lombardu”. Tym razem poznajemy tajniki pracy ogromnego lombardu Silver Dollar o powierzchni 6000 metrów kw., znajdującego się w samym sercu krainy Kajunów.

Wojny magazynowe (ang. Storage Wars 2)
Wtorki o 21.00 od 4 września na HISTORY i HISTORY HD; 33 odc. po 30 min.

Aukcje magazynowe to nowy, szczególny rodzaj poszukiwania skarbów. Wśród ludzi biorących w nich udział znajdują się zarówno dwudziestolatkowie, poszukujący dobrej zabawy, jak i małżeństwa liczące na szybki i łatwy zysk. Każdy odcinek to pełne napięcia oczekiwanie na to, co skrywają zamknięte drzwi magazynów.

Łowcy aligatorów (ang. Swamp People 3)
Środy o 21.00 od 5 września na HISTORY i HISTORY HD; 22 godzinne odc.

W trzecim sezonie łowców aligatorów, czyli kajuńskich myśliwych z bagien Luizjany, czeka duża niespodzianka. Po kilku latach słabego popytu na skóry aligatorów ceny gwałtownie wzrastają. Pojawienie się konkurencji z Teksasu wywołuje zrozumiałe napięcia.

Na lodowym szlaku (ang. Ice Road Truckers 6)
Czwartki o 21.00 od 6 września na HISTORY i HISTORY HD; 16 godzinnych odc.

Przez dwa miesiące w roku ma miejsce prawdziwie historyczne wydarzenie: kierowcy ciężarówek w najniebezpieczniejszej tundrze na świecie przewożą niezbędny sprzęt setki kilometrów na północ od cywilizacji, po tymczasowych drogach przez zamarznięte rzeki, jeziora i morze. Muszą dostarczyć swój ładunek, zanim drogi dosłownie znikną w morzu. W nowych odcinkach znów przyjrzymy się tej wyjątkowej profesji o niemal stuletnich tradycjach. Nasi bohaterowie w wielkich ciężarówkach ścigają się z czasem, żywiołami i konkurentami.

Foto: Materiały Prasowe

Drwale (ang. Ax-men 5)
Czwartki o 22.00 od 6 września; 20 godzinnych odc.

To bodaj najbardziej niebezpieczna praca w Ameryce Północnej – wycinka drzew w odludnych górskich rejonach na północnym zachodzie kontynentu. Dzisiejsi drwale to zarówno pojedynczy ludzie pracujący piłami i siekierami, jak i wielkie przedsiębiorstwa, połączenie dawnych tradycji z nowoczesną techniką.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający