Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"PARTNERZY W ZBRODNI" - NOWOŚĆ W IDDrukuj

Kanały Grupy Discovery
Zabójstwa dokonywane w parach nie należą do tych najczęściej odnotowywanych w statystykach kryminalnych. Jeśli jednak już dochodzi do spotkania dwóch umysłów owładniętych żądzą mordowania, to przestępstwa te bardzo często przyjmują seryjny charakter i odznaczają się wręcz niebywałym okrucieństwem.

W serii „Partnerzy w zbrodni” emitowanej od poniedziałku do piątku na kanale ID zostaną wnikliwie omówione przypadki demonicznych tandemów, przy których słynni Bonnie i Clyde mogą uchodzić za całkiem sympatyczną parę.

Foto: Materiały Prasowe


W jakich okolicznościach się poznali? Jak wyglądały ich wzajemne relacje? Co napędzało ich do popełniania przestępstw? Kim były ofiary? Jak tłumaczyli swoje sadystyczne zachowania przed sędziami i ławami przysięgłych? Jaka kara ich spotkała? Powyższe pytania pojawią się w każdym z odcinków programu. Odpowiedzi na nie padną z ust detektywów i prokuratorów prowadzących śledztwa, natomiast analizy profilerów i psychologów kryminalnych pozwolą widzom zagłębić się w psychikę i zrozumieć sposób myślenia sprawców. Niektórzy będą zdumieni tym, co zobaczą i usłyszą na temat ciemnej strony ludzkiej natury.

Jako pierwsza zostanie omówiona sprawa młodego małżeństwa z kanadyjskiego Toronto. Patrząc na wspólne fotografie Karli Homolki i Paula Bernardo, widzimy czarującą, atrakcyjną i uśmiechniętą parę, której nikt nie posądziłby o złe zamiary. Pozory jednak potrafią mylić. I to bardzo. On był bowiem bezwzględnym sadystą, który satysfakcję seksualną osiągał gwałcąc, a następnie zabijając młode, niewinne kobiety. Ona, dziewczyna z tzw. dobrego domu, w pełni się mu podporządkowała i nie tylko asystowała, ale wręcz aktywnie brała udział w przestępstwach. Wśród śmiertelnych ofiar, które mieli na swoich sumieniach, była m.in. 15-letnia siostra Karli – Tammy.

W kolejnych odcinkach programu dowiemy się m.in., czym było warte 100 tys. dolarów „pudełko na zabawki”, którego używali David Parker Ray i Cindy Hendy, jak dla 20-letniej Colleen Stan zakończyła się przejażdżka autostopem z pozornie sympatycznym małżeństwem Hookerów oraz kim była zabójcza para, którą amerykańskie bulwarówki określiły barwnym mianem „Mommy i Clyde”.

Seria „Partnerzy w zbrodni” na kanale ID to pełne emocji, wstrząsające historie przestępczych par, z którymi spotkania nie życzylibyśmy nawet swojemu największemu wrogowi…

Premiera: w poniedziałek, 3 września, o godz. 20.30 na kanale ID. Emisja kolejnych odcinków: od poniedziałku do piątku, o godz. 20.30.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający