Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"OBCY WEWNĄTRZ NAS 3" NA DISCOVERYDrukuj

Kanały Grupy Discovery
3 września na Discovery Channel odbędzie się premiera trzeciego sezonu serialu „Obcy wewnątrz nas”. Jest to seria pokazująca co dzieje się, gdy ludzie padają ofiarą pasożytów.

Wspólnie z bohaterami programu prześledzimy proces zagnieżdżania się tych niebezpiecznych szkodników w naszych organizmach. Dowiemy się o różnorodności rodzajów „żyjątek” zamieszkujących ludzkie tkanki, w jaki sposób dostają się one do naszego organizmu oraz o zgubnym wpływie, jaki maja na nasze zdrowie, a nawet życie.

Foto: Materiały Prasowe


Człowiek może stać się żywicielem pasożytów w bardzo różny sposób - poprzez wypicie skażonej wody, zjedzenie nieumytych jarzyn czy owoców, bądź też surowego mięsa. Źródłem infekcji mogą stać się chociażby brudne ręce. Ponieważ konsekwencje naszych zaniedbań mogą być bardzo przykre w skutkach, warto wiedzieć więcej o czyhających zagrożeniach i możliwościach zapobiegania im. Program „Obcy wewnątrz nas” to idealna przestroga przed lekkomyślnymi zachowaniami zagrażającymi zdrowiu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający