Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁ FOX ODŚWIEŻA OPRAWĘ GRAFICZNĄDrukuj

FOX/Fox Life
FOX - stacja poświęcona w 100% serialom odświeża oprawę graficzną. Kanał charakteryzujący się nowoczesną, odważną i różnorodną ofertą programową, na którym są emitowane najlepsze amerykańskie seriale od piątku 10 sierpnia zaprezentuje się widzom w nowej odsłonie.

Znane do tej pory widzom FOX „pastylki” (tzw. pillars) stanowiące środek litery „O” z logotypu FOX nie będą już dominującym elementem graficznym, a nowa grafika będzie prostsza, bardziej nowoczesna, funkcjonalna, jednak nie straci swojego pazura. Dzięki zastosowanym podcieniom i większej liczbie warstw uzyskano głębię. Została także odświeżona paleta kolorów kanału, które stały się mniej jaskrawe, zaś czcionki zostały pochylone. Twórcy nowej grafiki chcieli, aby wizualizacja kanału była jeszcze bardziej atrakcyjna dla widzów.

Celem odświeżenia jest połączenie charakteru emitowanych na kanale programów z marką FOX. W nowej oprawie promowane będą już sierpniowe i wrześniowe premiery m. in. takie seriale jak: „Pułapki umysłu”, „Jess i chłopaki”, „Glee”, sezon 3 czy „Homeland”.

Nowa oprawa FOX została stworzona z myślą o widzach kanału – ludziach wymagających, nowoczesnych, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. Globalny koncept kreatywny został przygotowany przez międzynarodowy dział kreatywny FOX International Channels, zaś polska wersja została opracowana i dostosowana przez dział oprawy antenowej FOX International Channels Poland.

Zmieniona szata graficzna w najbliższym czasie zostanie też wprowadzona na odświeżonej witrynie internetowej kanału www.foxtv.pl.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający