Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SOPOT TOP OF THE TOP FESTIVAL 2012- GALERIA ZDJĘĆDrukuj

Top of the Top Festival
Wczoraj na Polsacie odbyła się pierwsza edycja międzynarodowego Sopot TOP of the TOP Festival 2012. Nagrodę Bursztynowego Słowika zdobył szwedzki piosenkarz Eric Saade. A my zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Foto: karwasz twarz HD


Natomiast dziś w drugim dniu Festiwalu, odbędzie się koncert z okazji 50-tych urodzin legendarnej brytyjskiej grupy The Beatles, jednego z największych zespołów świata - uznaje się, że Wielka Czwórka z Liverpoolu sprzedała najwięcej płyt na świecie w historii (blisko miliard egzemplarzy), obok Elvisa Presleya (również ok. miliarda egzemplarzy) i Michaela Jacksona (blisko 750 milionów sztuk).

W drugim dniu Festiwalu, po koncercie jubileuszowym The Beatles, na scenie Opery Leśnej pojawią się artyści w koncercie towarzyszącym - Muzodajnia.pl. W koncercie wystąpią, m.in.: Afromental, Bracia, Loka, Mrozu, Jula, Liber w duecie z kapelą InoRos, Ania Wyszkoni, KOMBII i MIRAMI.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający