Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WATER PLANET I NOVELA TV ODKODOWANE NA ŚWIĘTADrukuj

Kanały FTA
Kanały Water Planet i Novela TV na czas Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku (od 24 grudnia do 1 stycznia włącznie) będą odkodowane - informuje nadawca. Oznacza to, że abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli samodzielnie wyszukać obie stacje.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13,0°E, 11,411 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6

Kanały Water Planet i Novela TV w chwili obecnej nie są dostępne u żadnego operatora satelitarnego, mimo, że znajdują się na "orbicie". Warto dodać, że stacje miały pierwotnie zostać zakodowane 1 listopada, jednak z niewiadomych przyczyn zakodowano je 5 listopada 2012 roku.
#1 | mikun8 dnia 29.11.12 12:48
Kto to ogląda !!! Łaskę robią, że odkodują. Niech sobie zakodują we wszystkich dostępnych systemach i czekają na poprawę oglądalności ....Tak trzymać. Szeroki uśmiechSmutekBrawo
#2 | PN dnia 29.11.12 13:03
A dla mnie jest to dobra informacja, szczególnie Water Planet, mam nadzieję, że porozumieją się z Cyfrowym Polsatem ws. ich obecności na liście Uśmiech.
#3 | PM dnia 29.11.12 21:57
Dwa kanały na których nie ma co obejrzeć jak dla mnie to te kanały mogą być zakodowane Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający