Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MUZO W NOWEJ ODSŁONIEDrukuj

Muzo
Cyfrowy Polsat rozwija swoje serwisy online - ipla i muzo, wkraczając jeszcze mocniej na rynek usług świadczonych w Internecie. Nowa odsłona muzo, to nowe logo, nowi wykonawcy oraz nowe treści, aplikacje mobilne i funkcjonalności.

Cyfrowy Polsat rozbudowuje ofertę muzo, która dziś zawiera ponad 1,5 miliona najpopularniejszych utworów z wytwórni EMI (nowość), Magic Records (nowość), SONY Music, Universal Music oraz wielu innych polskich wytwórni i artystów. W muzo znajdują się wszystkie gatunki muzyczne od muzyki poważnej przez pop, hip-hop, rock po alternatywę i ciężkie brzmienia. Są tu zarówno „megaikony” muzyczne typu Michael Jackson, Madonna, George Michael, Rolling Stones, Sting, Robbie Williams, Queen, jak i nowości typu: Ke$ha, Pitbull, Alicia Keys, Christina Aguilera, P!nk, Lana Del Rey. Utwory dostępne są w muzo już w dniu premiery rynkowej albumu, a czasem nawet wcześniej. Muzo systematycznie oferuje wybrane albumy na wyłączność oraz wspiera polskich i zagranicznych artystów, takich jak Pitbull, Ke$ha, Enej, Kombii, Kamil Bednarek, Nicki Minaj.

Muzo zyskało nowy, dynamiczny logotyp, wersję „trial” umożliwiającą nieograniczone korzystanie ze wszystkich funkcji aplikacji przez dwa tygodnie oraz nowe aplikacje mobilne.Bezpłatnie można korzystać z muzo także dzięki podstawowemu poziomowi dostępu, w którym w ramach aplikacji na komputery można słuchać 20 godzin muzyki z całej biblioteki miesięcznie, emitowanej wraz z reklamami. Szersze, płatne wersje dostępu – muzo+ lub muzoGO – zapewniają brak reklam oraz nieograniczony dostęp do treści za pomocą komputera (muzo+ - tylko 10 zł/mies.) lub komputera i urządzeń mobilnych (muzoGO za 24,90 zł/mies. – teraz promocyjnie za 19,90 zł/mies.). Jest to najatrakcyjniejsza cenowo na polskim rynku legalna oferta muzyczna.

Dostęp do bazy muzyki można mieć za pomocą aplikacji na komputery oraz aplikacji na urządzenia mobilne. W najbliższych dniach na rynku pojawi się aplikacja na iPhone’y oraz nowa wersja aplikacji dla systemu Android. Zmiany w aplikacji dokonane zostały na podstawie rekomendacji internautów korzystających z wersji beta.

Szczególną wartością muzoGO jest możliwość pobierania wybranych utworów lub albumów oraz tworzenie playlist i zapisywanie ich do pamięci telefonu, tak aby można było ich słuchać także poza zasięgiem Internetu. Dostęp do nielimitowanej liczby utworów w takim zakresie jest możliwy w modelu subskrypcyjnym przy utrzymywaniu aktywnego abonamentu.

Muzo to nowa jakość w dostępie do muzyki w dowolnym czasie i miejscu. Słuchacz nie musi ograniczać się do kupna wybranych cyfrowych albumów czy utworów, lecz ma dostęp do całej bazy muzycznej. Eksplorowanie bogatych zasobów bazy wspierają dodatkowo systemy rekomendacji, gotowe radia internetowe oraz funkcje społecznościowe, w tym możliwość dzielenia się ze znajomymi własnymi playlistami.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający