Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FILM O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ W NGC/HDDrukuj

NG/NG Wild
W niedzielę 27 stycznia o 21:00 kanał telewizyjny National Geographic Channel, który znajduje się w Cyfrowym Polsacie na pozycji 72, (wersja HD - pozycja 124) pokaże film o katastrofie polskiego samolotu pod Smoleńskiem - "Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta''.


Autorzy serii postarają się odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyną katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiej (10 kwietnia 2010 roku), w której zginęło 96 osób: prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką, wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, grupa parlamentarzystów, dowódcy wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP, pracownicy Kancelarii Prezydenta, szefowie instytucji państwowych, duchowni, przedstawiciele ministerstw, organizacji kombatanckich i społecznych, a także załoga samolotu.

Premiera filmu 27 stycznia o 21:00, powtórka tego samego dnia o godz. 23:50, a także w poniedziałek, 28 stycznia o godz. 02:50.

Informuje: NGC/Media2.pl/cyfrowypolsatnews.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający