Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

CP: MUZO GO W PREZENCIE DLA ABONENTÓWDrukuj

Muzo
Cyfrowy Polsat przygotował specjalną promocję dla abonentów, którzy skorzystają z oferty internetowej z laptopem lub tabletem. Czeka na nich aż 2 tysiące 3-miesięcznych kodów dostępu do aplikacji muzo w opcji muzoGO, zapewniającej nieograniczony dostęp przez komputer lub urządzenia mobilne do 1,5 miliona utworów muzycznych.

Kod dostępu do muzoGo pozwala na nielimitowane słuchanie utworów lub albumów z całej bazy muzo, tworzenie playlist, zapisywanie ich do pamięci telefonu i odtwarzanie w trybie offline, słuchanie radia internetowego, korzystanie z funkcji społecznościowych i dzielenie się ze znajomymi własnymi playlistami. W serwisie muzo znajdują się wszystkie gatunki muzyki, od poważnej przez pop, hip-hop, rock, jazz po alternatywę i ciężkie brzmienia.

Bezpłatny dostęp na 3 miesiące do całej bazy muzycznej muzoGo otrzymają abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy w terminie od 16 stycznia do 31 marca br. skorzystają z oferty internetowej operatora z laptopem lub wybranym tabletem. Wśród propozycji znajdują się: laptop Acer Aspire E1 z systemem Windows 8, tablet Ferguson S3 Wi-Fi DVB-T z wbudowanym tunerem DVB-T i funkcją GPS, tablet Manta MID9701 9,7 Wi-Fi - pierwszy model tabletu w ofercie operatora z ekranem o wielkości 9,7, oraz tablet Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE. Urządzenia są oferowane już od złotówki wraz z wybranym pakietem danych i umożliwiają połączenie z bezprzewodowym Internetem, dzięki wykorzystaniu modemów i routerów internetowych Cyfrowego Polsatu, działających w technologiach LTE i HSPA+.

Kod dostępu do muzoGO w ramach promocji Muzo w prezencie upoważnia do darmowego korzystania z zasobów muzo przez 3 miesiące. Użytkownik musi aktywować kod w ciągu miesiąca. Z promocji można skorzystać od 16 stycznia do 31 marca 2013 r. lub do wyczerpania puli dostępnych kodów. Szczegóły znajdują się w regulaminie promocji na stronie operatora www.cyfrowypolsat.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający