Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SPOWIEDŹ ARMSTRONGA W DISCOVERY CHANNELDrukuj

Kanały Grupy Discovery
22 października 2012 r. Międzynarodowa Unia Kolarska (UCI) podjęła ostateczną decyzję w sprawie dożywotniego zdyskwalifikowania i pozbawienia Lancer17;a Armstronga siedmiu zwycięstw w Tour de France.

Ten amerykański kolarz szosowy, olimpijczyk, mistrz świata, autor dwóch autobiografii i społecznik, stracił wszystko; zdobyte tytuły, uznanie, a przede wszystkim dobre imię i latami wypracowywany wizerunek. W związku z oskarżeniami musiał także wycofać się z założonej przez siebie fundacji.

Lance Armstrong przez wiele lat swojej sportowej kariery był uznawany za jednego z najznakomitszych kolarzy na świecie. Wielbicieli i uznania przysporzyła mu dodatkowo mordercza walka, jaką podjął z chorobą nowotworową oraz późniejsze zaangażowanie w zbieranie środków finansowych na badania i walkę z rakiem oraz promocję zdrowego trybu życia. Jego fundacja LIVESTRONG, której symbolem stała się żółta silikonowa opaska noszona przez miliony ludzi na całym świecie, w tym sportowców, aktorów czy celebrytów, zebrała na swoją charytatywną działalność już ponad 470 milionów dolarów.

W PIĄTEK 18 STYCZNIA O 23:00 (część 1)
W SOBOTĘ 19 STYCZNIA 0 23:00 (część 2)


Informuje: Discovery
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający