Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT BIZNES - STACJA INFORMACYJNA O BIZNESIEDrukuj

Polsat Biznes
TV Biznes zmienia nazwę na Polsat Biznes i dołącza do rodziny kanałów Polsatu. Polsat Biznes to nowe podejście do telewizji biznesowej w Polsce – to kanał biznes&life. Na antenie zobaczymy nie tylko najważniejsze wydarzenia gospodarcze z kraju i ze świata, bieżące doniesienia giełdowe czy analizy cenionych ekonomistów.

Polsat Biznes to również przewodnik po stylu życia skierowany do wszystkich ludzi związanych ze środowiskiem biznesowym w Polsce. W formule biznes&life pokażemy jak żyją przedstawiciele elity światowego biznesu, co ich motywuje, na co wydają zarobione pieniądze, jakich dóbr pożądają, jakie technologie towarzyszą im w pracy i w domu, pokażemy czym jest luksus w różnych zakątkach świata, podpowiemy także jaki biznes stworzyć, aby odnieść sukces. Kanał wystartuje 18 lutego. Szefem Polsat Biznes jest Henryk Sobierajski.

Tworząc Polsat Biznes otwieramy nie tylko platformę wymiany opinii w dziedzinie biznesu i gospodarki, ale będziemy również inspiracją do biznesowego stylu. Na naszej antenie pokażemy wszystkie ważne wydarzenia gospodarcze, zachowamy rytm informacji biznesowych, a dodatkowo wprowadzimy formaty zagraniczne w cyklu biznes&life. Wierzymy, że tak pomyślana formuła kanału biznesowego przypadnie do gustu naszym widzom – mówi szef kanału Polsat Biznes Henryk Sobierajski.

Oferta programowa kanału Polsat Biznes skierowana jest do wszystkich ludzi związanych ze środowiskiem biznesowym: top managementu, finansistów, maklerów giełdowych, inwestorów, przedsiębiorców, ekonomistów, osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz ludzi aspirujących do świata biznesu, chcących zainwestować lub dopiero rozpocząć przygodę z biznesem. W Polsat Biznes pokażemy wszystko to, co ważne dla polskiej ekonomii i gospodarki, to co wpływa na kursy walut, na wycenę polskich obligacji, na ceny w sklepach i na stacjach benzynowych.

Logotyp Polsat Biznes


Dziennikarze Polsat Biznes we współpracy z cenionymi ekonomistami prześwietlą gospodarcze decyzje polskiego rządu, a postanowienia światowych przywódców skonfrontują z realiami rodzimej ekonomii i gospodarki. Na antenie stacji na żywo co godzinę, przekażemy najświeższe biznes informacje z kraju i ze świata, zrelacjonujemy zamknięcie sesji na GPW i otworzymy sesję w Nowym Jorku. Programy i magazyny kanału przygotowuje zespół doświadczonych dziennikarzy ekonomicznych redakcji, m.in. Wojciech Szeląg, Przemysław Talkowski, Ernest Bodziuch, Jacek Brzeski, Robert Bernatowicz, Daria Kwiecień, Agnieszka Jabłońska-Twaróg, Aleksandra Frejus oraz Marek Wójcicki. Ranga dziennikarzy i ekspertów gwarantuje, że Polsat Biznes stanie się biznesową platformą opinii z dziedziny gospodarki i biznesu.

Kanał Polsat Biznes będzie przewodnikiem po biznesowym stylu życia w formule biznes&life, w której znajdą się zagraniczne programy i magazyny. Na antenie stacji pokażemy jak spędzają czas ludzie, którzy odnieśli sukces, na co wydają zarobione pieniądze, gdzie mieszkają, jak wyglądają wakacje de luxe, jakie współczesne technologie i innowacje ułatwiają im biznes, a jakie życie domowe.

Re-branding kanału TV Biznes pod nazwą Polsat Biznes staruje 18 lutego z nowym logo oraz oprawą przygotowaną przez Polsat News. Kanał aktualnie dociera do połowy gospodarstw domowych w Polsce i jest kanałem bezpłatnym. Szefem kanału jest Henryk Sobierajski.
#7 | mefist dnia 30.01.13 19:23
Logotyp i oprawa graficzna jest równie ważna co oferta,która będzie się poprawiać z czasem!Z przymrużeniem oka
#8 | PN dnia 30.01.13 19:32
@Adam zgadzam się w 100% z tym co napisał @mefist oprawa i logotyp to "wizytówka" stacji Uśmiech.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający