Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PROPOZYCJE POLSATU BIZNESDrukuj

Polsat Biznes
Przedstawiamy ofertę programową Polsatu Biznes, który od 18 lutego br. zastąpi TV Biznes. Ramówka stacji składać będzie się z polskich oraz zagranicznych programów.


Oferta programowa kanału Polsat Biznes:

BIZNES INFORMACJE
Premiera: od poniedziałku do piątku, od godziny 9.00 co godzinę, o godz. 18.30 – wydanie główne oraz o 21.00
Najważniejsze gospodarcze decyzje, dane i wypowiedzi omówione i skomentowane z wielu stron. Główne tematy w skali mikro i makro, opiniotwórczy goście. Komplet najważniejszych informacji z rynków finansowych. „Biznes Informacje” prowadzą Wojciech Szeląg i Ernest Bodziuch.

TOP10
Premiera: od poniedziałku do piątku o godz. 20.00
Najważniejsze podsumowanie gospodarczych wydarzeń dnia prezentowane w formie rankingu. W studiu Polsat Biznes prowadzący program rozmawia z gośćmi: polskimi managerami i ekonomistami, którzy skomentują 10 najważniejszych wydarzeń gospodarczych dnia. Program prowadzą m.in. Robert Bernatowicz i Marek Wójcicki.

EKONOMIŚCI KONTRA POLITYCY
Premiera: od poniedziałku do czwartku o godz. 20.30
W programie ekonomiści recenzują pomysły i propozycje polityków. Pomysły, które wpływają na nasze życie, na sposób zakładania i zarządzania firmą, rozliczania się z fiskusem i inwestowania. Wspólnie z zaproszonym gościem policzymy ile polityczne propozycje będą kosztowały budżet państwa. Sprawdzimy czy są realne i jakie korzyści przyniosą. W programie zaprezentujemy sposoby myślenia dwóch grup, które w największym stopniu decydują o naszych finansach: ekonomistów i polityków. Zapytamy czy wiedza ekonomistów wystarczy, by podjąć najlepsze gospodarcze decyzje i dlaczego politycy choć wiedzą co trzeba zrobić, jednak tego nie robią? Gdzie jest problem i czy wymiana argumentów pozwoli go zlikwidować? Program prowadzą m.in. Wojciech Szeląg i Ernest Bodziuch.

ZOOM … NA GIEŁDĘ
Premiera: od poniedziałku do piątku w godzinach: 13.15, 16.30, 17.15
Przegląd najważniejszych wydarzeń dnia na rynkach kapitałowych i finansowych w kraju i na świecie. Codziennie przedstawiamy szczegółowe analizy spółek notowanych na warszawskim parkiecie. Zwracamy uwagę widzów na najciekawsze okazje inwestycyjne i ostrzegamy przed rynkowymi pułapkami. Stawiamy na interaktywność. Wspólnie z widzami wybieramy spółki dnia i je śledzimy, analizujemy od podszewki. Gośćmi programu są prezesi spółek giełdowych, czołowi menadżerowie oraz znani i cenieni analitycy. Gospodarzami programu są Aleksandra Frejus i Jacek Brzeski.

BIZNESOWA ROZMOWA WYDARZEŃ
Najważniejsze gospodarcze tematy i bohaterowie dnia. Wszystko to co właśnie dzieje się w kraju i na świecie komentujmy na gorąco w studiu Polsat Biznes. Pytamy i tłumaczymy. Formuła programu nawiązuje do „Rozmowy Wydarzeń” w Polsat News. Program prowadzą m.in. Robert Bernatowicz i Marek Wójcicki.

KTO MA RACJĘ?
To debata, w której głos zabierają wszystkie strony: dziennikarze stawiają pytania, goście odpowiadają, a widzowie decydują „Kto ma rację?”. W programie poruszamy wszystkie sprawy, które rozpalają opinię publiczną. Pokazujemy najbardziej aktualne wydarzenia, decyzje budzące kontrowersje, tematy, o których Polacy dyskutują w swoich domach, np.: fotoradary, obowiązkowa zmiana opon zimowych, wydłużenie wieku emerytalnego czy żywność GMO. W debacie „Kto ma rację” interaktywny udział biorą widzowie. Zachęcamy ich do pisania do nas, komentowania trwającej w studio debaty, opisywania własnych doświadczeń i zgłaszania nowych tematów budzących kontrowersje. Program poprowadzą m.in. Daria Kwiecień, Przemysław Talkowski oraz Agnieszka Jabłońska-Twaróg.

PAŃSTWO W PAŃSTWIE
„Państwo w państwie" to program, który jako jedyny w Polsce piętnuje przypadki nadużywania prawa, korupcji i nepotyzmu w relacjach państwo - przedsiębiorca. Ideą przewodnią magazynu jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że wszyscy przedsiębiorcy to potencjalni przestępcy. Program prowadzi dziennikarz i prawnik Przemysław Talkowski.

INTERWENCJA BIS
Program, w którym wracamy do najbardziej kontrowersyjnych i interesujących spraw, poruszanych w programie „Interwencja” – magazynu reporterów Telewizji Polsat. Do studia Polsat Biznes zostaną zaproszeni reporterzy i eksperci, którzy podpowiedzą naszym widzom jak uniknąć podobnych sytuacji, a gdy się już zdarzą – jak sobie z nimi radzić. Prowadzący m.in. Daria Kwiecień, Agnieszka Jabłońska-Twaróg.

NIE DAJ SIĘ FISKUSOWI
Autorski program Przemysława Talkowskiego. Dziennikarz rozmawia z ekspertami, z którymi omawia zawiłe kwestie dotyczące podatków, rozliczeń, ulg dochodowych czy prowadzenia własnej działalności. Wspólnie doradzają widzom jak radzić sobie z trudną materią przepisów prawa podatkowego, jak postępować z fiskusem w kwestii płacenia podatków czy korzystania z ulg.


Programy zagraniczne w cyklu biznes&life:

Dragon’s Den – Jak zostać milionerem
Twój biznes zaczyna się od pomysłu. Pomysł już masz i wiesz jak go wykorzystać i na nim zarobić. Nie masz jednak pieniędzy na start. W tym programie doświadczeni biznesmeni i inwestorzy oceniają, czy warto w niego zainwestować i czy na twoim pomyśle na biznes da się zarobić. Uczestnicy programu prezentują swoje pomysły oraz możliwości rozwoju. Inwestorzy podejmują decyzję czy dany pomysł jest realny i atrakcyjny by zainwestować swoje pieniądze. Najlepsi zdobędą środki na realizację swojego projektu biznesowego.

Moment of Luxury – Chwila luksusu
To program, w którym William Stubbs, jeden z najlepszych projektantów wnętrz, przedstawia czym jest luksus w różnych zakątkach świata. Prowadzący program zabiera widzów w różne miejsca na świecie i opowiada o dobrach luksusowych, ich pięknie i doskonałym sposobie wykonania oraz funkcjonalności. Stubbs omawia wpływ różnych kultur na powstawanie luksusowych przedmiotów i pokazuje jak w ramach niewielkiego budżetu wyszukać unikaty i skomponować z nich wnętrze, jak z najdroższych katalogów. „Chwila luksusu” inspiruje widzów, wyjaśnia, że luksus to nie tylko marka - luksus to styl życia, historia i aura otaczająca dobra.

Deluxe
W programie „Deluxe” zdradzamy sekrety luksusowego życia. Ten program to coś więcej niż tylko prezentacja marek i gadżetów, to również spojrzenie na tych, którzy prowadzą życie „Deluxe”. Najlepsze marki, podróże, biżuteria, domy i firmy, a wśród nich ludzie i rzeczy, których pożądamy. Nie trzeba o nich tylko marzyć ... można je odkrywać z “Deluxe”.

EXPLORE – Wyprawy
Planujesz cel swojej następnej wyprawy wakacyjnej? Kochasz podróże w wersji de luxe? A może szukasz oryginalnego pomysłu na spędzanie czasu? Zajmij miejsce przed telewizorem i przygotuj się na odkrywanie świata w programie „Wyprawy”. Magazyn ma szansę stać się najlepszym przewodnikiem po wyjątkowych miejscach na świecie. Pokazujemy najwspanialsze statki wycieczkowe, egzotyczne wyspy, nietypowe trasy kolejowe, wyprawy górskie i wiele innych pomysłów na spędzenie czasu. Porywamy Widza w podróż dookoła świata.

Globetrotting – Świat w pigułce
Program dociera do podróżnika ukrytego w każdym z nas i zabiera do fascynujących miejsc na świecie. „Świat w pigułce” ułatwia planowanie wyprawy pokazując widzowi miejsca, do których warto pojechać i co warto zobaczyć. Dostarcza przy okazji dużo przydatnych informacji o lokalnej historii, głównych atrakcjach i ciekawostkach. Nowe i niecodzienne spojrzenie na podróże dla wszystkich ciekawych świata i jego sekretów.

Secret History of Diamonds
Rynek diamentów to 14 miliardów dolarów rocznie. Dla nas stanowią symbol dozgonnej miłości. Dla łowców, dealerów i złodziei są okazją do zbicia majątku. „Sekret History of Diamonds” to opowieść o spektakularnych kradzieżach, np. napad na najlepiej strzeżone i zabezpieczone na świecie centrum diamentów w Belgii, z którego skradziono diamenty warte 100 milionów dolarów. W programie wybierzemy się także do najsłynniejszych kopalni diamentów i odwiedzimy takie państwa jak: Kanada, Angola, Liberia czy Sierra Leone.

Dubai Mega Mall
Dubai, stolica Emiratów Arabskich, słynie z fascynujących i nowatorskich budowli. W programie zwiedzimy Dubai Mall - sieć miejsc, wśród których znajdziemy największe na świecie akwarium, olimpijskich rozmiarów tor lodowy, kolejkę górską i 1200 sklepów – to miejsce może być wzorem dla wszystkich galerii handlowych, z cenami liczonymi w milionach dolarów, stanowi ekstremalne miejsce na zakupy.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający