Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WYSTARTOWAŁ POLSAT BIZNES (foto) (wideo)Drukuj

Polsat Biznes
Kilka minut przed godziną 6:00, rozpoczął emisje kanał Polsat Biznes. Stacja zastąpiła TV Biznes. Według zapowiedzi Polsat Biznes to ''nowe podejście do telewizji biznesowej w Polsce - to kanał biznes&life.'' Szefem kanału jest Henryk Sobierajski.


Oferta programowa Polsatu Biznes skierowana jest do wszystkich ludzi związanych ze środowiskiem biznesowym. Polsat Biznes pokaże wszystko to, co ważne dla polskiej ekonomii i gospodarki, to co wpływa na kursy walut, na wycenę polskich obligacji, na ceny w sklepach i na stacjach benzynowych.

PROPOZYCJE POLSATU BIZNESPolsat Biznes po godzinie 6:00 (foto:@pyra115)


W formule biznes&life stacja pokaże jak żyją przedstawiciele elity światowego biznesu, co ich motywuje, na co wydają zarobione pieniądze, jakich dóbr pożądają, jakie technologie towarzyszą im w pracy i w domu, pokażemy czym jest luksus w różnych zakątkach świata, podpowiemy także jaki biznes stworzyć, aby odnieść sukces.


Wideo: @Viking


Polsat Biznes dostępny będzie u tych samych operatorów co TV Biznes.
Polsat Biznes tuż po godzinie 9:00 (foto:@PolsatBiznes)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający