Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"STUDIO WEEKEND" O NOWEJ PORZE W POLSACIEDrukuj

Studio Weekend
Od 2 marca br. program Anny Zejdler-Ibisz oraz Krzysztofa Ibisza "Studio Weekend" zmienia porę emisji. Od najbliższej soboty będzie emitowany na antenie Polsatu o godzinie 14:45.


"Studio Weekend" to program obecny na antenie Telewizji Polsat od jesieni 2012r. Nadawany do tej pory w sobotnie przedpołudnia, od wiosny zmienia swoją porę nadawania - będziemy mogli go oglądać w sobotnie wczesne popołudnia, o godz. 14.45. Magazyn niezmiennie będzie weekendowym, lekkim w formie, przeglądem najciekawszych wydarzeń tygodnia z wielu dziedzin rozrywki, showbiznesu, stylu życia, czy spraw społecznych. Nie zabraknie również tematów poradnikowych.

"Studio Weekend" to rodzaj interesującego talk show z udziałem gości - sześćdziesiąt minut wypełnione niecodziennymi spotkaniami, rozmowami, relacjami z wydarzeń ze wszystkich możliwych dziedzin życia, które interesują ciekawego świata współczesnego człowieka - swoisty przewodnik kulturalny i towarzyski.

Program jest realizowany na żywo z popularnej restauracji Mateusza Gesslera - Warszawa Wschodnia, na warszawskiej Pradze. Talk show poprowadzi niezmiennie duet eksmałżonków - Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler-Ibisz. W programie nie zabraknie również obecnych do tej pory - Agnieszki Popielewicz i Marcina Cejrowskiego.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający