Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

CO SIĘ WYDARZY W NAJBLIŻSZYM ODCINKU "NA KRAWĘDZI"? (foto)Drukuj

Na krawędzi
Marta Sajno wypowiedziała wojnę swoim dawnym katom. Nie potrafiła pogodzić się z tym, co jej zrobili. Wróciła do Polski, żeby ich odnaleźć. Na pierwszy ognień poszedł Wolański. Dwadzieścia lat temu posterunkowy, dzisiaj doradca rządowy d.s. bezpieczeństwa przemysłowego i zabezpieczeń elektronicznych.


Sajno przebija ofertę Wolańskiego i wygrała przetarg, na którym mu bardzo zależało, a jej posłaniec przypomniał Wolańskiemu sprawę sprzed dwudziestu lat. Doradca premiera musi szybko pozbyć się Marty Sajno! Już jutro, 7. marca, o godz. 22.00 Polsat zaprasza na drugi odcinek serialu "Na krawędzi".

Ryszard Wolański (Krzysztof Pieczyński) nazywał się kiedyś Kołtun. Zaczynał jako posterunkowy w rodzinnej miejscowości Marty (Urszula Grabowska), na Mazurach. Niczym specjalnym się nie wyróżniał. Nagle został przeniesiony do Warszawy. Poszedł na studia. Po pięciu latach odszedł ze służby i od razu założył agencję ochrony. Wykończył całą konkurencję. Dzisiaj dostaje duże zlecenia rządowe...

Foto: Materiały Prasowe


Marta rozpoczęła realizację swojego planu zemsty. Kupuła kolorowe czasopismo dla kobiet przebijając ofertę Wolańskiego, który też miał na nie ochotę. Wolański wpadł we wściekłość i zlecił Protasowi (Łukasz Simlat) rozpracowanie Sajno i znalezienie czegoś na nią… lub też spreparowanie dowodów. Marta odnalazła Karskiego (Mirosław Baka) - swojego adwokata sprzed dwudziestu lat. Jest teraz zdegenerowanym alkoholikiem. Sajno wykorzystała Karskiego jako posłańca „złych wieści” i wysyła go na spotkanie z Wolańskim, żeby przekazał mu akta jej sprawy. Zdemaskowany Wolański dostał ataku serca. Już ze szpitalnego łóżka zadzwonił do Protasa (Łukasz Simlat) ze zleceniem usunięcia przeszkody, czyli - pozbycia się Marty Sajno. Postarał się również, aby znajomy lekarz upublicznił informację, że… pacjent jest w ciężkim stanie. Marta jest przekonana, że Wolański nie jest już groźny dla nikogo, bo umiera na serce. Sajno jeszcze nie wie, że Wolański w ten sposób chce zyskać na czasie i zlecił Protasowi „zajęcie się” Karskim (Mirosław Baka). Czy Marta w porę zorientuje się, co planuje Wolański?

Pasjonujący ciąg dalszy już w drugim odcinku serialu "Na krawędzi". Emisja już jutro, 7 marca, o godz. 22.00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający