Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLONIA 1 ZMIENIŁA FORMAT Z 4:3 NA 16:9 (foto)Drukuj

Kanały FTA
Stacja Polonia 1, która w Cyfrowym Polsacie znajduje się na pozycji 193, przeszła na panoramiczny format 16:9. Także dziś kanał obchodzi swoje XX-lecie istnienia na polskim rynku. Stacja nadaje z odświeżoną oprawą i odświeżonym logotypem.


- Stawiamy na nową jakość oferty programowej opartej na klasycznym guście naszych widzów. Mieszanka evergreenów i współczesnych markowych produkcji telewizyjnych to kluczowy wyróżnik Polonii - mówi Jarosław Burdek, Dyrektor ds. Programowych, Zakupu Licencji i Marketingu Polonii 1.


foto: @Viking


- Głównym motywem oprawy jest nasza jedynka. Tym razem zbudowaliśmy ją ze złotej materii, która w związku z naszym jubileuszem ma symboliczne znaczenie. Chcemy, aby wypełnione kolorem niebieskim i złotym animacje tworzyły lekki i magiczny klimat, a pozytywne dźwięki wypełniły autopromocyjne przestrzenie - mówi Iza Poniatowska, Manager ds. Oprawy, Autopromocji i Postprodukcji Polonii 1.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający