Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"NA KRAWĘDZI": OJCIEC ANKI JEDNAK ŻYJE? (foto) (akt.)Drukuj

Na krawędzi
Marta (Urszula Grabowska) sama wychowywała i chroniła Ankę (Maria Niklińska) przez całe życie. Dziewczyna jest przekonana, że ojciec zginął przed jej urodzeniem w Hindukuszu. Czy Marta była dobrą matką? Robiła wszystko, aby córce nigdy nie brakowało ojca. Tym bardziej teraz, zrobi dla jej bezpieczeństwa wszystko. Anka nie wie, że Mayer (Robert Koszucki), z którym się spotyka, jest jej ochroniarzem - wynajętym przez matkę.


Foto: Materiały Prasowe


Inspektor Kamiński (Marek Bukowski) podejrzewał, że Marta (Urszula Grabowska) coś ukrywa. Nie uwierzył w oficjalną wersję o śmierci ojca Anki (Maria Niklińska). Gdy Marta dowiedziała się o poszukiwaniu informacji o ojcu jej córki, wpadła w panikę. Czy Tomek trafił w jej słaby punkt? Kamiński nie pomylił się. Tamarze (Maja Hirsch) udaje się namierzyć ojca Anki - to instruktor wspinaczki w Nidzicy. Czyli nie zginął w Hindukuszu. Dlaczego Sajno oszukała własną córkę? Marta jeszcze nie wie, że Tomek znalazł dowód, że ojciec Anki żyje. Dzieli go już tylko krok od rozwiązania zagadki Sajno. Tomek jedzie do Nidzicy i spotyka się z instruktorem wspinaczki. Maciek (Piotr Grabowski) potwierdza, że jest ojcem Anki, jednak nie potrafi wyjaśnić, dlaczego Marta przed laty tak nagle zniknęła z jego życia.

''Na krawędzi": Na szachownicy Marty pojawia się kolejny pionek

Po śmierci Wolańskiego, Marta postanowiła chronić Karskiego. Wiedziała, że jego też będą chcieli zabić. Nie myliła się. Zawadę chce zniszczyć, wykorzystując jego żonę, ale pan sędzia zaczął działać pierwszy.

Marta (Urszula Grabowska) spotyka się z Zawadą (Krzysztof Stelmaszyk), którego nominacja na sędziego Sądu Najwyższego jest bliska realizacji. Wyjaśnia mu, co ją spotka ło dwadzieścia lat temu i że, w związku z nieudolnością wymiaru sprawiedliwości, postanowiła wziąć sprawy we własne ręce. Kobieta chce, aby przeszedł on na wcześniejszą emeryturę. Jeśli tego nie zrobi, ona ujawni kompromitujące go informacje na temat jego żony - długi, narkotyki, weksle u gangster ów. Żona narkomanka i hazardzista - nie jest to najlepsza rekomendacja na najwyższe stanowiska w państwie. Marta jest przekonana, że sędzia kocha władzę i chce mu ją odebrać. Jednak Zawada zaskakuje Sajno - styl życia Sylwii (Joanna Kulig) nie może mu już w żaden sposób zaszkodzić. Sylwia nie uwierzyła Marcie, że jej mąż nie jest tak miłym człowiekiem, jak młodej żonie dotąd się wydawało i to był błąd. Czy to Protas będzie musiał zająć się żoną sędziego? Dlaczego mecenas Niemczyk (Mariusz Bonaszewski) ostrzegł Zawadę, że musi on raz na zawsze załatwić sprawę z Sylwią? Co łączy sędziego z mecenasem?

Odpowiedzi w 5. odcinku "Na krawędzi", który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu już jutro, 28 marca, o godzinie 22.00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający