Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"NA KRAWĘDZI": PORWANO MŁODĄ SAJNO (foto)Drukuj

Na krawędzi
Marta odebrała telefon z posterunku w podwarszawskich Markach. Anka miała wypadek. Kobieta pojawia się na miejscu wypadku córki. W porzuconym aucie nie ma dziewczyny i wszystko wskazuje na to, że Anka została porwana.


Aspirant Potocki (Jakub Wieczorek) podejrzewa, że Marta (Urszula Grabowska) ma potężnych wrogów i jeżeli chce odnaleźć Ankę (Maria Niklińska), to musi współpracować z policją. Sajno nie ufa stróżom prawa. Z pomocą Marcie przychodzi prokurator Frydrych (Mateusz Damięcki), proponując założenie podsłuch ów i stałą ochronę. Zapewnia Martę, że każdy posterunkowy w kraju i wszystkie służby dostaną portret jej córki. Obiecuje, że zrobi wszystko co w ludzkiej mocy i za każdą cenę, aby odnaleźć Ankę. Frydrych uspokaja Martę, że nie będzie żadnych przecieków do mediów, bo śledztwo zostało objęte całkowitą tajemnicą.

Foto: Materiały Prasowe


Co się stało z Anką? Dowiemy się w 6. odcinku "Na krawędzi", który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu już jutro, 4 kwietnia, o godzinie 22.00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający