Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

SAJNO UPRZEDZA RUCH NIEMCZYKA W "NA KRAWĘDZI" (foto)Drukuj

Na krawędzi
Marta sfingowała poranie córki. Chciała w ten sposób odsunąć od niej niebezpieczeństwo, przynajmniej na chwilę. Teraz musi działać szybko i chce żeby Anka wyjechała z kraju. Protas (Łukasz Simlat) działa na zlecenie mecenasa Niemczyka (Mariusz Bonaszewski) i już wie, kto stoi za porwaniem młodej Sajno. Jej matka to upozorowała.

Foto: Materiały Prasowe


- Teraz jest nie do ruszenia. Wszyscy na nią patrzą i na każdego kto się do niej zbliży. Nic jej teraz nie zrobisz. Jak będzie reakcja Niemczyka? Mecenas jest przekonany, że Protas nadal będzie z nim współpracował. Zleca mu odnalezienie miejsca, gdzie Marta (Urszula Grabowska) ukryła Ankę (Maria Niklińska). Protas śledząc transakcje Marty, odkrywa kryjówkę. Jednak Marta uprzedza jego ruch.

Czy przekona go, aby przeszedł na jej stronę? Dowiemy się w 7. odcinku "Na krawędzi", który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu już dziś o godzinie 22.00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający