Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"NA KRAWĘDZI": MACIEK NIE JEST OJCEM PORWANEJ ANKI (foto)Drukuj

Na krawędzi
W mieszkaniu Marty pojawia się uważany za zmarłego, ojciec Anki – Maciek. Porwano ich córkę i chce pomóc Marcie w poszukiwaniach. Kobieta opowiada Maćkowi, że – wbrew temu, co sama powtarzała przez lata - nie jest ojcem jej córki.


Foto: Materiały Prasowe


Po powrocie do kraju Marta (Urszula Grabowska) odnalazła miłość sprzed lat, Maćka (Piotr Grabowski). Powiedziała mu wtedy, że Anka (Maria Niklińska) jest jego córką, bo przypuszczała, że ktoś będzie chciał do niego dotrzeć. Ponad dwadzieścia lat temu Marta odeszła od Maćka bez słowa. Teraz Maciek znowu pojawia się w jej życiu. To Cichy (Jacek Kopczyński), przyjaciel Marty, powiedział mu o porwaniu Anki. Sajno opowiada Maćkowi, że – wbrew temu, co sama powtarzała przez lata - nie jest ojcem jej córki, lecz on nie chce w to uwierzyć. Jest wstrząśnięty tragiczną historią Marty sprzed lat.

Dlaczego Marta dopiero teraz odważyła się powiedzieć Maćkowi prawdę? Dowiemy się w 8. odcinku "Na krawędzi", który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu już jutro, 18 kwietnia, o godzinie 22.00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający