Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

TRWAJĄ POSZUKIWANIA MAYERA W "NA KRAWĘDZI" (foto)Drukuj

Na krawędzi
Anka jest załamana zniknięciem Mayera. Marta wie, że musi go odnaleźć, bo inaczej straci córkę. Miejsce pobytu Mayera (Robert Koszucki) jest nieznane. Marta (Urszula Grabowska) obiecuje Ance (Maria Niklińska), że zrobi wszystko, aby znaleźć chłopaka.


Zwołuje konferencję prasową, na której zwraca się z prośbą o informacje dotyczące jego porwania. Oświadcza, że każdy kto sprawi, że Mayer zostanie uwolniony, otrzyma od fundacji La Liberta nagrodę w wysokości dwóch milionów złotych. Po konferencji dzwoni do Niemczyka (Mariusz Bonaszewski).

Foto: Materiały Prasowe


''Na twoim miejscu wypuściłabym Mayera. I to natychmiast. Zadajesz się z szumowinami, sprzedadzą cię za jedn ą dziesiątą tego co zaproponowałam''.

Na koniec przedstawia mecenasowi swoją ofertę - ma trzy dni na uwolnienie Mayera. Niemczyk jest kompletnie zdezorientowany. Czy ugnie się przed Sajno? Marta jeszcze nie wie, że do gry wszedł Leszczyński (Piotr Fronczewski). Od lat wydaje Niemczykowi rozkazy. Prezes Leszczyński twardo obstaje przy swoim - Sajno ma wyjechać z kraju, a jej córce nie może spaść włos z głowy!

Co będzie z Mayerem i jak dalej potoczy się rozgrywka z Niemczykiem? Dowiemy się w 9. odcinku "Na krawędzi", który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu już dzisiaj, 25 kwietnia, o godzinie 22.00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający