Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"NA KRAWĘDZI" Z NAJLEPSZYM WYNIKIEM OD STARTU SERIALUDrukuj

Na krawędzi
Rosną emocje i rośnie widownia nowego serialu Polsatu. 11. odcinek „Na krawędzi” zgromadził ponad 2 mln widzów – to najlepszy wynik pod względem średniej widowni od dnia premiery produkcji. Telewizja Polsat numerem jeden w grupie wszystkich badanych (A4+) w czasie nadawania serialu.

„Na krawędzi” od początku jest liderem w swoim paśmie (czwartek; godz. 22.00) ze średnim udziałem, po jedenastu odcinkach, na poziomie 16.7% pozostawiając konkurencję w tyle: TVN - 15,0%, TVP1 - 11,9%, TVP2 - 6,1%. Wczoraj ta różnica była jeszcze większa: Polsat – 17,9%, TVN – 14,4%, TVP1 - 9,7% i TVP2 - 5,3%.

„Na krawędzi” to kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to tylko jedna z nici skomplikowanej sieci intryg. Niewyrównane rachunki sprzed lat, labirynt ludzkich losów, a w centrum wydarzeń kobieta pełna tajemnic. Gdyby zemsta nosiła imię, nazywałaby się Marta Sajno. W rolach głównych występują Urszula Grabowska i Marek Bukowski, a partnerują im, m.in.: Przemysław Sadowski, Maja Hirsch, Agnieszka Warchulska, Maria Niklińska, Krzysztof Pieczyński, Mirosław Baka, Mateusz Damięcki i wielu innych. Reżyserem „Na krawędzi” jest Maciej Dutkiewicz, który jest jednocześnie współautorem scenariusza, napisanego w duecie z Arkadiuszem Borowikiem. Producentem wykonawczym serialu jest spółka Baltmedia.


Serial jest emitowany w czwartki o godzinie 22.00.
#1 | mefist dnia 10.05.13 14:34
Proszę nie zdejmować tak dobrego serialu z anteny!!!SzokSzokSzok
#2 | Adam Okoniewski dnia 11.05.13 13:51
Wszystko się kiedyś kończy Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający