Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"NA KRAWĘDZI": DLACZEGO LESZCZYŃSKI OSACZA MARTĘ SAJNO? (foto)Drukuj

Na krawędzi
Marta przekazała Tamarze pełnomocnictwa w sprawie prowadzenia fundacji ''La Liberta'', a wydawnictwo wystawiła na sprzedaż. Prezes Leszczyński, główny sponsor fundacji, kupił wydawnictwo Sajno i zatrudnił w nim jej córkę.


Cichy (Jacek Kopczyński) ostrzegał Martę (Urszula Grabowska), że prawda może ją zranić. Tomek (Marek Bukowski) znalazł ojca Anki (Maria Niklińska). Ma jego portret pamięciowy, ale nie wie kim jest. Człowiek, który zgwałcił Martę, zamordował dziewczyny z fundacji ''La Liberta''. Sajno zrozumiała, że te dziewczyny zginęły przez nią. Uświadomiła sobie, jaką lawinę zdarzeń uruchomiła. To ona była przyczyną wszystkiego, co się działo: śmierć Wolańskiego (Krzysztof Pieczyński), porwanie Anki, zamachy na Tomka i Andrzeja (Przemysław Sadowski), zniknięcie Niemczyka (Mariusz Bonaszewski).


Foto: Materiały Prasowe


Prokurator Frydrych (Mateusz Damięcki) i starszy aspirant Potocki (Jakub Wieczorek) przesłuchują prezesa Leszczyńskiego (Piotr Fronczewski) w sprawie powiązań jego firmy z osobą zaginionego mecenasa Niemczyka. Rutynowe przesłuchanie nie wnosi jednak nic nowego. Natomiast policja poszukuje listem gończym mężczyzny lat około czterdziestu pięciu, średniego wzrostu, włosy ciemny blond. Poszukiwany jest niebezpiecznym przestępcą zamieszanym w handel żywym towarem.

Pasjonujący ciąg dalszy dzisiaj o godzinie 22.00 na antenie Telewizji Polsat.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający