Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT BIZNES TRZYKROTNIE ZWIĘKSZYŁ WIDOWNIĘ. NOWE POZYCJE W RAMÓWCEDrukuj

Polsat Biznes
Nowe programy polskie i zagraniczne, cykle dokumentów, a także dynamiczny wzrost oglądalności – to najkrótszy bilans po pierwszych trzech miesiącach nadawania kanału Polsat Biznes. Od startu, 18 lutego, stacja aż trzykrotnie zwiększyła swoją widownię, a od czerwca na antenie kanału pojawią się kolejne nowe programy i dokumenty.


Trzy miesiące wystarczyły, aby Polsat Biznes wyszedł na pozycję lidera oglądalności wśród kanałów biznesowych. W grupie wszystkich oglądających trzykrotnie zwiększył widownię i osiągnął 0,07%, w grupie komercyjnej natomiast stacja przyciąga 0,06% udziałów w widowni. Od czerwca na antenie stacji pojawią się nowe programy polskie i zagraniczne oraz cykl dokumentów ''Mega Miasta''.

Nowe pozycje programowe w Polsat Biznes w czerwcu:
"Eko-Polska" - nowy magazyn na antenie Polsat Biznes promujący życie w zgodzie z naturą. W każdym odcinku zobaczymy, jak czerpać energię z odnawialnych źródeł energii, jak robią to inni, w jaki sposób zastosowanie ''eko" rozwiązań wpływa na środowisko, gospodarkę i Polaków. W każdym odcinku podpowiedzi jak oszczędzać energię. ''Eko-Polska" to magazyn, który pomoże zrozumieć, czym jest energia i dlaczego rozwój zielonej energetyki jest istotny dla naszych portfeli i dla gospodarki.

''Odkrywanie piękna'' to francuska seria dokumentów pokazujących dobra rzadkie, piękne i luksusowe. Robione metodą ''handmade''. Biżuteria, perfumy, herbata czy stylowe scyzoryki. Wszystko wytwarzane na sztuki, nie seryjnie. Każdy 26 minutowy odcinek przenosi widzów do krainy luksusu, a rzemieślnicy odkrywają przed nami swoje sekrety.

''Oldtimery. Klasyka motoryzacji'' - seria 14 odcinków przybliżających Widzom Polsat Biznes historię zabytkowych aut i pasjonatów, dla których są całym życiem. To kosztowne hobby, ale też świetny biznes. Pokażemy gdzie szukać zabytkowych aut, jak je odrestaurować i jak pielęgnować.

''Megamiasta'' - 9 odcinkowy cykl dokumentów - w programie odwiedzimy Mombaj, Paryż, Nowy Jork, Hong Kong, Londyn, Las Vegas, Sao Paulo, Meksyk, Taipej. Co powoduje, że ciągle się rozrastają, dlaczego przyciągają biznes i rzesze turystów? Chiny od lat zadziwiają swoim prężnym rozwojem gospodarczym. Azjatyckiemu gigantowi obcy jest kryzys, który pogrążył Stany Zjednoczone i Europę. Dlaczego tak się dzieje? Gdzie tkwi źródło sukcesu Państwa Środka? Odpowiedzi znajdują się w dokumencie ''Słońce wschodzi dla Chin", którego 3 odsłony będą mogli zobaczyć widzowie Polsat Biznes w czerwcu.
#1 | Prokop dnia 23.05.13 21:07
Nowe propozycje zapowiadają się interesująco. Zresztą Polsat Biznes dzięki połączeniu fachowych programów jak i tych lżejszych zapewnia sobie popularność. I tak trzymać. Ludzkie spojrzenie na biznes też potrzebne.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający