Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

FINAŁOWY ODCINEK "NA KRAWĘDZI" JUŻ JUTRO W POLSACIE (foto)Drukuj

Na krawędzi
Wolański nie żyje, Leszczyński z synem nie żyją, Zawada wolałby nie żyć, a Niemczyk jest w więzieniu. Mecenas zdradza Marcie, że to nie on wpadł na pomysł ustawienia całej sprawy.Marta (Urszula Grabowska) nigdy nie zapomniała, co jej zrobiono. Wróciła, żeby wyrównać rachunki. W końcu znalazła swojego oprawcę.


Leszczyński (Piotr Fronczewski) miał nadzieję, że Marta nigdy nie dowie się, że sprawcą był jego syn (w tej roli Maciej Robakiewicz). Jednak ona dopięła swego. Leszczyński mógł już zrobić tylko jedno...doprowadził do wypadku, w którym obaj zginęli.

Foto: Materiały Prasowe


Wszyscy myśleli, że nagłe zniknięcie Niemczyka (Mariusz Bonaszewski) może oznaczać, że już nie żyje. Choć był poważnie ranny, przeżył i został skazany. Na prośbę mecenasa, Marta przychodzi do więzienia i dowiaduje się, że jest jeszcze ktoś, kto to wszystko wymyślił. Kto podsunął Leszczyńskiemu scenariusz działań związanych z zatuszowaniem sprawy gwałtu na Marcie Sajno?

Dowiemy się już jutro, w finałowym - 13. odcinku "Na krawędzi", który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu o godzinie 22.00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający