Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT NIE ZMIENIA ZDANIA WS. "NA KRAWĘDZI" (foto)Drukuj

Na krawędzi
Telewizja Polsat zdecydowała, że nie będzie kontynuowała, mimo wysokich wyników oglądalności serialu "Na krawędzi". Fakt ten nie spodobał się fanom produkcji, którzy kilka tygodni temu na portalu społecznościowym Facebook założyli profil, na którym walczą o drugi sezon. Serwis cyfrowypolsatnews.pl zapytał Jarosława Sandera, odpowiadającego za produkcję filmową i telewizyjną Polsatu, czy decyzja stacji o zakończeniu emisji serialu jest już ostateczna.


Sander na nasze pytanie: (...) podtrzymujecie Państwo swoją wcześniejszą decyzję o braku kontynuacji tego serialu? odpowiedział: "(...) niestety muszę potwierdzić przykry również dla nas fakt, że w/w serial nie będzie miał kontynuacji. Mimo bardzo wysokiej oceny serialu oraz całkiem przyzwoitych wyników oglądalności - od początku zakładaliśmy, że jest to serial na jeden sezon. Taka jest po prostu wewnętrzna konstrukcja fabularna. Próba kontynuacji poprzez wymyślanie nowych wątków fabularnych byłaby z góry skazana na niepowodzenie - a nie chcemy robić czegoś „na siłę”.''

Foto: Polsat


Profil walczący o drugi sezon "Na krawędzi": tutaj

''Na krawędzi'' to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska), silnej, niezależnej kobiety, samotnie wychowującej córkę Annę (Maria Niklińska). Marta jest majętną bizneswoman, która po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Długo i cierpliwie planowała zemstę na tych, którzy przed dwudziestu laty tak bardzo ją skrzywdzili. W serialu obok Urszuli Grabowskiej i Marka Bukowskiego wystąpiła plejada wspaniałych aktorów, a wśród nich: Przemysław Sadowski, Maja Hirsch, Agnieszka Warchulska, Maria Niklińska, Krzysztof Pieczyński, Mirosław Baka, Łukasz Simlat, Mateusz Damięcki, Krzysztof Stelmaszyk, Mariusz Bonaszewski, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jacek Kopczyński, Robert Koszucki, Jakub Wieczorek. W nieco mniejszych rolach zobaczymy znakomite aktorki: Joannę Kulig, Olgę Bołądź, Aleksandrę Szwed, Katarzynę Skrzynecką, Beatę Kawkę i Emilię Krakowską.

Producentem wykonawczym serialu jest spółka Baltmedia.
#1 | mefist dnia 12.06.13 16:54
POLSAT TO IDIOCI!Smutek
#2 | mikun8 dnia 13.06.13 19:22
NICH PRODUKUJĄ TEN SERIAL DALEJ I POKAZUJĄ W SYSTEMIE
PPV W TYM POLSAT JEST POMAŁU MISTRZEM ......Szeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający