Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

AXN: WKRÓTCE NOWE KANAŁY. ZASTĄPIĄ AXN SCI-FI i AXN CRIMEDrukuj

Kanały AXN
Sony Pictures Television (SPT) Networks przygotowuje się do wprowadzenia m.in. na polski rynek dwóch kanałów, AXN White i AXN Black. Zastąpią one odpowiednio AXN Sci-Fi i AXN Crime.


AXN White to angażujące i intrygujące kino amerykańskie i europejskie, najnowsze znane i lubiane propozycje serialowe i filmowe takie jak "The Client List", "Grand Hotel", "Eat, Pray and Love"

AXN Black to stacja oferująca mocne oblicze akcji, propozycje serialowo – filmowe przyprawiające o gęsią skórkę. Kino akcji, gdzie prawdziwi bohaterowie wywołują silne emocje m.in. "Spartacus", "No Limit".

AXN White i AXN Black mają zawitać do Polski, Węgier, Rumunii, Czech, Słowacji oraz Bułgarii już w październiku br. Być może znajdą się w ofercie Cyfrowego Polsatu (zastąpienie AXN Crime i AXN Sci-Fi, tak jak w przypadku zmiany kanałów Zone w CBS oraz stacji Wedding TV w LOVE).
#7 | AR HD dnia 12.07.13 17:08
Więc chyba wszytko jasne Uśmiech

@jaro25. z ESPN nie byłbym taki pewien, czy CP zdecyfuje się na wyłączenie akurat teraz.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający