Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

AXN: WKRÓTCE NOWE KANAŁY. ZASTĄPIĄ AXN SCI-FI i AXN CRIMEDrukuj

Kanały AXN
Sony Pictures Television (SPT) Networks przygotowuje się do wprowadzenia m.in. na polski rynek dwóch kanałów, AXN White i AXN Black. Zastąpią one odpowiednio AXN Sci-Fi i AXN Crime.


AXN White to angażujące i intrygujące kino amerykańskie i europejskie, najnowsze znane i lubiane propozycje serialowe i filmowe takie jak "The Client List", "Grand Hotel", "Eat, Pray and Love"

AXN Black to stacja oferująca mocne oblicze akcji, propozycje serialowo – filmowe przyprawiające o gęsią skórkę. Kino akcji, gdzie prawdziwi bohaterowie wywołują silne emocje m.in. "Spartacus", "No Limit".

AXN White i AXN Black mają zawitać do Polski, Węgier, Rumunii, Czech, Słowacji oraz Bułgarii już w październiku br. Być może znajdą się w ofercie Cyfrowego Polsatu (zastąpienie AXN Crime i AXN Sci-Fi, tak jak w przypadku zmiany kanałów Zone w CBS oraz stacji Wedding TV w LOVE).
#1 | Viking dnia 12.07.13 12:32
Nie pisałbym o nowych kanałach, gdyż wprowadzenie nowych kanałów dałoby możliwość rozwiązania umowy, a przecież wiadomo, że CeP będzie stał na stanowisku, że to tylko zmiana nazwy. Z przymrużeniem oka Tak, więc albo nowe kanały, albo rebranding. Szeroki uśmiech
#2 | AR HD dnia 12.07.13 12:49
Dla mnie i dla wiekszości będzie to zrozumiałe, że tak jak w przypadku zmiany kanałów Zone w CBS i kanału Wedding w Love wedlug CP będzie to zmiana nazwy, a tak naprawde będą to nowe kanały. Rebranding byłby dobrym określeniem, ponieważ stare kanały zmienią się w nowe, a oferta pozostanie poszerzona o nowe produkcje, nie wykluczając starych obecnych już na antenach AXN Sci Fi i Crime.
#3 | Mentoris dnia 12.07.13 13:34
Ale przecież, SCI-FI, znika z rynku. To nie bardzo jest rebranding.
#4 | AR HD dnia 12.07.13 13:36
Cytuje kolegę z forum sk: "Zmiany są wbrew pozorom kosmetyczne. Do ramówki zostaną włączone seriale sci-fi. Nie będzie podstaw do rozwiązanie umowy (przypominam bodajże Club TV w CBS Drama itp. "
#5 | jaro25 dnia 12.07.13 14:34
Spokojnie 31 Lipca znika ESPN wtedy będzie można rozwiązać umowę ja już jestem przygotowany na wypowiedzenie umowy wtedy nie będzie że to tylko zmiany kosmetyczne tylko pogorszenie oferty a wycofanie kanału to już nie jest zmiana kosmetyczna Z przymrużeniem oka
#6 | PN dnia 12.07.13 17:05
To ja z kolei zacytuję Panią Olgę Zomer, rzecznika prasowego CP: ''Według informacji przesłanych nam przez nadawcę, jest to rebranding kanałów AXN Sci-Fi i AXN Crime, w związku z czym abonentem nie przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez ponoszenia konsekwencji przewidzianych w umowie i regulaminie."

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający