Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP PONOWNIE Z "SUPER OKAZJĄ" NA WYŁĄCZENIE ANALOGUDrukuj

TV Mobilna
Kolejny etap wyłączenia telewizji analogowej w Polsce i kolejna "Super Okazja" Cyfrowego Polsatu. Dekoder DVB-T można nabyć już za 1 zł, a do tego dostęp do 8 kanałów kodowanych z Pakietu Ekstra na 6 miesięcy bez opłat, a potem jedynie 9,90 zł/mies. Oferta ważna do 28 lipca.


Promocja "Super Okazja - Nie daj się wyłączyć'' wprowadzana jest do oferty cyklicznie przed kolejnymi wyłączeniami telewizji analogowej w Polsce. 23 lipca br. zostaną wyłączone ostatnie analogowe naziemne nadajniki. Od tego momentu telewizja naziemna będzie dostępna w całym kraju wyłącznie cyfrowo.

Tylko z dekoderem Cyfrowego Polsatu, oprócz 21 kanałów ogólnodostępnych, również Pakiet Ekstra z 8 kanałami dla całej rodziny przez pół roku w prezencie. W pakiecie Ekstra znajdują się najchętniej oglądane kanały sportowe, filmowe, a także kanał dla dzieci i kanał z newsami oraz 12 stacji radiowych.

Dekoder T-HD 1000 (od 1zł) Cyfrowego Polsatu to:
* polska marka, gwarantowany serwis, wysoka jakość produktu
* 21 bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej
* tylko z tym dekoderem - przez pół roku bez opłat 8 dodatkowych kanałów kodowanych w Pakiecie Ekstra, między innymi najchętniej oglądane kanały - Polsat Sport i Polsat Sport Extra, TVP Seriale, Comedy Central, Kino Polska
* jakość HD
* po podłączeniu do Internetu dostęp do bezpłatnych treści telewizji internetowej ipla

Dekoder T-HD 1000


Podstawowy czas umowy to 29 miesięcy. Szczegółowa oferta oraz możliwość zakupu pod tym linkiem.
#1 | Prokop dnia 17.07.13 16:30
Fajna sprawa. I tak w związku z wyłączeniem analogowej tv coś trzeba zadziałać to jeszcze można sporo zyskać. Dekoder TV Mobilnej za 1 zł a prócz tego prawie 60 zł oszczędności, dzięki Pakietowi Extra za free przez pół roku.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający