Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelPAKIET FAMILIJNY HD POWRÓCIŁ NA STRONĘ CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Klienci ponownie mogą zamawiać pakiet Familijny HD poprzez Internet. W dniu dzisiejszym na stronę internetową Cyfrowego Polsatu, w dziale z ofertą telewizyjną powrócił pakiet Familijny HD. Zaznaczmy, że na początku miesiąca pakiet ten zniknął ze strony operatora i był dostępny tylko w punktach APS oraz na Infolinii.


Jak informował wówczas Cyfrowy Polsat na portalu społecznościowym Facebook, pakiet cały czas był dostępny w ofercie, jednak można było go zamawiać w APS-ach i telefonicznie, jednak nie było możliwości zamawiania online.

Do redakcji cyfrowypolsatnews.pl jak i do samego operatora docierały wyrazy żalu i smutku spowodowane brakiem przejrzystej całościowej oferty Cyfrowego Polsatu na stronie internetowej.

W efekcie przy zamówieniu online pakietu Familijny HD klient otrzymuje sam pakiet jak i 22 kanały z pakietu Familijny Max HD za darmo na okres 3 miesięcy. Później można zostać z pakietem Familijny Max HD lub zmienić na docelowy Familijny HD za 39, 90zł. Pakiety można zmieniać w trakcie umowy. Do wyboru dekoder PVR HD 7000 za 49zł (opłata aktywacyjna). Czynsz za dekoder wynosi 5zł miesięcznie. Umowę można podpisać już na 15 miesięcy.

Komentarze z Facebooka

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający